Červencové letenky z Vídně na Santorini
7.7.2022

Červencové letenky z Vídně na Santorini

1 561

O této nabídce

Ve světle cen prázdninových letenek do oblíbených přímořských destinací velmi výrazně vyniká dnešní nabídka aerolinky Ryanair. Na jejích křídlech se můžete během prázdninových měsíců vypravit na řecký ostrov Santorini. Zpáteční letenky z Vídně na Santorini pořídíte za 1 561 Kč, a to v termínu od 26. července do 2. srpna. Na další dva týdenní pobyty (úterý – úterý), v předcházejících červencových týdnech, pak letenky ulovíte za ceny kolem 2 tisíc Kč, což je na hlavní sezonu a zejména letošní léto po čertech skvělá cena. Ta na druhou bude částečně vykoupena vyšší cenou dalších přidružených služeb (např. ubytování apod.)…

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Od začátku května je cestování do Řecka „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Od června je navíc také zrušena povinnost nosit roušky na veřejnosti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit na Santorini?

Vydejte se na ostrov Santorini po stopách bájné Atlantidy, kterou právě zde, dle legendy, pohřbil sopečný výbuch před 3800 lety. Pravdu o ní hledejte v místním lahodném víně či vinném muzeu 8 metrů pod zemí. Vydejte se lanovkou do Firy – hlavního města ostrova, navštivte, historická muzea se vzácnými vykopávkami a pořádně se tu rozhlížejte – výhledy jsou k nezaplacení! Než se nahrnou lidi, příjemně rozjímejte na Red Beach obklopené rudými skalami a tyrkysovým mořem nebo ve městě Oia, kde dny končí neuvěřitelně krásným západem slunce! Poodhalte v přítomnosti část z minulosti ostrova Santorini a uchovejte si své zážitky dále do budoucnosti!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Během letních prázdnin je nutné mít na paměti vyšší ceny ubytování. Ceny apartmánů v příkladovém termínu začínají na cca 1 500 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Vídně na Santorini za 1 561 Kč

Červencové letenky z Vídně na Santorini


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)