Červencové letenky z Vídně do řecké Kalamaty
1.7.2022

Červencové letenky z Vídně do řecké Kalamaty

841

O této nabídce

Uff! V rezervačním systému aerolinky Ryanair se objevily zlevněné letenky do řecké Kalamaty v červencových termínech! Neváhejte a vypravte se z Vídně poloostrov Peloponés již během příštího týdne! Zpáteční letenky z Vídně do Kalamaty uloví ti nejrychlejší cestovatelé za naprosto bombastickou cenu 841 Kč! Odlety jsou naplánovány již na pondělí (4. července), zatímco návrat lze uskutečnit v pátek nebo opět v pondělí. Neváhejte dlouho, levných letenek je omezené množství a za pár stovek letí vždy jen ti nejhbitější.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Od začátku května je cestování do Řecka „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Od června je navíc také zrušena povinnost nosit roušky na veřejnosti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kalamaty za 841 Kč

Červencové letenky z Vídně do řecké Kalamaty


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)