Červencové letenky z Prahy k italskému jezeru Garda
29.6.2022

Červencové letenky z Prahy k italskému jezeru Garda

1 039

O této nabídce

Vyrazte v červenci na několik dnů do severní Itálie k jezeru Garda. Dopravíte se tam díky levným letenkám z Prahy do Bergama a následnému přiblížení se lokální hromadnou dopravou. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Bergama od 1 039 Kč. Za ceny lehce převyšující hranici jedné tisícikoruny je dostupný dostatek termínů napříč druhou polovinou července.

Jak z Bergama k jezeru Garda?

Přímo z letiště jezdí k jezeru Garda (do obce Peschieta del Garda nebo zábavnému parku Gardaland) autobusy společnosti Flixbus. Z města Bergamo lze potom využít vlakovou dopravou (cesta trvá cca 90 minut a zahrnuje jeden přestup) – jízdenky koupíte na webu italských drah.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je od 1. června 2022 konečně po dvou letech „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na pád dnů k jezeru Garda

Mezi skalnatými kopci a středověkými městečky na severu Itálie, pod stíny palem a olivovníků, je rozlité průzračné jezero Lago di Garda. Mezitím co na přilehlých stráních dozrává víno a šťavnaté citrusy, tahle úchvatná lokalita nabízí svým návštěvníkům na co si jen vzpomenou. Voda vábí ke koupání i windsurfingu a táhlé pláže k odpočinku, hory volají turisty a horolezce. Nesmírně nádherná zvlněná krajina je mekkou cyklistů a nebem létají paraglidisti. To vše jak kdyby kropené rozkošnými rybářskými vesničkami, přehlídkou hradů a dávných zřícenin, románskými městy s malebnými uličkami a vynikajícím italským jídlem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bergama za 1 035 Kč

Červencové letenky z Prahy k italskému jezeru Garda


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)