Červencové letenky do Irska: Dublin z Norimberku
11.6.2022

Červencové letenky do Irska: Dublin z Norimberku

642

O této nabídce

Dlouho jsme vám nepřinesli žádný tip na levné letenky do Irska, je proto nejvyšší čas to změnit. A rovnou pořádnou peckou v podobě zpátečních letenek do Dublinu z Norimberku za 642 Kč. Ptáte se proč peckou? Především kvůli termínům, kdy můžete vybírat z pestré nabídky napříč celým červencem a prázdninové letenky za stokorunové částky jsou během letošního léto velkou raritou. Nejlevnější letenky ulovíte na středečních rotacích přímo v rezervačním systému aerolinky Ryanair.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cestování do Irska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Norimberku do Dublinu za 642 Kč

Červencové letenky do Irska: Dublin z Norimberku


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)