Černá Hora na prodloužený víkend z Vídně
20.1.2020

Černá Hora na prodloužený víkend z Vídně

752

O této nabídce

Jednou z letošních novinek na vídeňském letišti se stane i pravidelná linka maďarské nízkonákladové společnosti Wizz Air s cílem v Černé Hoře. Inaugurační let mezi Vídní a hlavním městem Černé Hory, Podgoricou, je naplánován na 3. července a cestovatelé se mohou těšit na dvě týdenní rotace (vždy v pondělí a pátek). A právě to přímo vybízí k naplánování si prodlouženého víkendu na Jadranu. Zpáteční letenky za velmi příjemné ceny ulovíte již v druhé polovině srpna, ale teprve během září a října se dostanete na ceny ležící pod hranicí jedné tisícikoruny. Nejlevnější termín pak vychází na 16. – 19. října, kdy za letenky do Podgorici zaplatíte jen 752 Kč (tedy za předpoklad vlastnictví členství ve WDC). O tom, co Wizzair Discount Club je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizzairu.

Černá Hora, země zaslíbená milovníkům ticha přírody i šumu moře. Země, která polapí každého horala a uspokojí ty, jež vyhledávají slunce, dobré jídlo a plážový odpočinek. Pobřeží na jihu země omývá Jaderské moře, křivolaké uličky přilehlých městeček se dávno zapomněly v minulosti. Hudba slavností a kulturních představení se line vzduchem spolu s vůní lahodného pršutu, sladkostí a silné kávy připravené v džezvě. Daleko na severu, až u hranic s Bosnou a Hercegovinou, Černá Hora odhaluje svou drsnější tvář. Skaliska se prořezávají hustou mlhou, hory se tyčí do tisícových výšek a voda řeky Tary se divoce valí korytem. Romantická krajina kropená blankytně modrými ledovcovými jezery a spásaná ovcemi dodává Černé Hoře na jemnosti.

Náš tip: Rozhodně se nemusíte vázat jen na lety do Podgorici. Díky několika dalším linkám Wizz Airu si hravě nakombinujete parádní výlet po jižní části Balkánu. Podívejte se i na lety do albánské Tirany, kosovské Prištiny či Ohridu/Skopje v Severní Makedonii.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky  Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 24. – 31. 8. za 1 505 Kč (bez WDC za 2 007 Kč)
  • 4. – 7. 9. za 1 129 Kč (bez WDC za 1 630 Kč)
  • 18. – 21. 9. za 878 Kč (bez WDC za 1 380 Kč)
  • 16. – 19. 10. za 752 Kč (bez WDC za 1 254 Kč)

Ubytování

Samotná Podgorica a blízké Skadarské jezero si jistě nějaký váš čas zaslouží. A proto se mrkněte na tento skvěle hodnocený Seven Hills Bed&Bike za 453 Kč/os./noc či tento čtyřhvězdový Hotel Crnogorska Kuca se snídaní v ceně za 443 Kč/os./noc ležící přímo v hlavním městě. Další bydlo hledejte během svých cest tradičně na Bookingu či Hotels.

Autopůjčovna

Budete-li cestovat ve skupince a vaším cílem se stane pouze Černá Hora? Pak si rozhodně půjčte vlastní káru! A kde? No přece v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Podgorici za 752 Kč

Černá Hora na prodloužený víkend z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)