Business class letenky z Vídně do Jihoafrické republiky: Johannesburg
15.8.2023

Business class letenky z Vídně do Jihoafrické republiky: Johannesburg

34 909

O této nabídce

Velmi hezké letenky v prémiové cestovní třídě se objevily v nabídce saúdskoarabské letecké společnosti Saudia. Zpáteční letenky v business class ze sousedního Rakouska do Jihoafrické republiky pořídíte za parádních 34 909 Kč. Letenky z Vídně (VIE) do Johannesburgu (JNB) jsou dostupné v prosinci letošního roku a také po čas ledna toho nadcházejícího. A na samotný jih Afriky můžete letět také v exponovaném termínu přes vánoční svátky – od 19. prosince do 1. ledna >> REZERVUJ ZDE

S nákupem letenek doporučujeme dlouho neotálet, těžko totiž odhadovat, kdy letecké společnost daný tarif opraví. Standardní ceny podobných letenek se pohybuje kolem 60 tisíc Kč.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky
  • cestu moderním Boeingem 787-9 na letu z Džiddy do cílové destinace a zpět
  • prvotřídní catering během letu (zde ale pozor! Saudia na svých letech nenabízí žádné alkoholické nápoje)
  • možnost navštívit letištní salonky – v Džiddě, kde vás čekají delší přestupy, byla před pár měsíci otevřena zbrusu nová „AlFursan lounge“
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Business class letenky do JAR

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jihoafrické republiky

Cestování do Jihoafrické republiky je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve JAR“.

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu v business class za 34 909 Kč

Business class letenky z Vídně do Jihoafrické republiky: Johannesburg


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)