Business class letenky: z Mnichova na Mauricius v hlavní sezoně
14.7.2023

Business class letenky: z Mnichova na Mauricius v hlavní sezoně

39 995

O této nabídce

Dopřejte si luxusní cestovatelský zážitek a vydejte se na dovolenou vstříc ostrovu Mauricius ve stylu. V nabídce letecké společnosti Saudia totiž pořídíte zpáteční letenky v prémiové business class z Mnichova na exotický ostrov Mauricius za 39 995 Kč. K dispozici je mnoho termínů od září letošního roku roku až do března toho nadcházejícího, vč. parádních termínů přes vánoční svátky – např. od 19. do 27. prosince 2023 >> REZERVUJ ZDE). Routing v obou směrech zahrnuje delší přestup v saúdskoarabské Džiddě (JED), nicméně díky přístupu do moderního salónku Al Fursan nebude ani noc v Džiddě velkou nepříjemností.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky
  • cestu moderním Boeingem 787-9 na letu z Džiddy do cílové destinace
  • prvotřídní catering během letu (zde ale pozor! Saudia na svých letech nenabízí žádné alkoholické nápoje)
  • možnost navštívit letištní salonky – v Džiddě, kde vás čekají delší přestupy, byla před pár měsíci otevřena zbrusu nová „AlFursan lounge“
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Mauricius Ti rozhodně učaruje

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Cestování na Mauricius je téměř „jako dřív“ = žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou vstupu zůstává vyplněné příjezdového formuláře. Kompletní informace a užitečné odkazy naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Náhled letenky z Mnichova na Mauricius za 39 995 Kč

Business class letenky: z Mnichova na Mauricius v hlavní sezoně


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)