Business class letenky z Budapešti do Jihoafrické republiky
21.12.2022

Business class letenky z Budapešti do Jihoafrické republiky

28 939

O této nabídce

Standardní tipy na zajímavé letenky si dnes okysličíme i upozorněním na levné letenky v business class! Egyptský národní dopravce EgyptAir totiž nabízí  letenky z Budapešti do Jihoafrické republiky za velmi lákavé ceny. Zpáteční letenky z maďarské metropole do Johannesburgu v obchodní třídě ulovíte za 28 939 Kč, což je o více než třetinu nižší cena než je dlouhodobým standardem. Termíny jsou dostupné od ledna do března 2023. Routing zahrnuje jeden klidný přestup na letišti v Káhiře.

Recenzi na cestování v business class na palubě Boeingu 787-900 od EgyptAiru najdete např. na YT kanálu Joshe Cahilla nebo na blogu Frequent Miler.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky
  • prémiový catering během letu
    • v případě EgyptAiru bohužel bez alkoholických nápojů (dle zkušenosti cestovatelů si však lze přinést vlastní alkohol)
  • možnost navštívit letištní salonky
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Podmínky pro cestování

Cesta do Jihoafrické republiky

Cestování do Jihoafrické republiky je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznetena naší stránce „Koronavirus ve JAR“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Budapešti do Johannesburgu za 28 939 Kč

Business class letenky z Budapešti do Jihoafrické republiky


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)