Bulharsko: na otočku z Bratislavy do Sofie
1.8.2023

Bulharsko: na otočku z Bratislavy do Sofie

od 803

O této nabídce

Navštivte hlavní město Bulharska v závěru léta! Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky z Bratislavy do Sofie od 803 Kč na jednodenní i vícedenní otočky. Termíny jsou k mání po celé září a říjen, nejlevněji vás vyjdou letenky s odletem 1. a návratem 4. října. 

Na palubu Ryanairu si zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák (55 × 40 × 20 cm) si přikoupíte od 289 Kč za směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 322 Kč v jenom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Na otočku do hlavního města Bulharska

Je-li nějaké z měst architektonicky multi-kulti, pak je to bulharská Sofie! Stojí si, obklopena horami a v míru a v pokoji se v ní vedle sebe rozkládají římské vykopávky, novobyzantská katedrála Alexandra Něvského, mešita Banja Baši, chrám svaté Sofie, židovská synagoga, pravoslavné kostely i betonové obludy z dob komunismu. Na okraji Sofie pak ještě významný středověký Bojanský kostel spadající pod UNESCO. Mezi vším se tu povalují potulní psi. Chodníky s nepravidelnými výmoly jsou lemovány nejroztodivnějšími kavárnami i restauracemi s balkánskými specialitami. Nad městem pak z náměstí Largo rozvážně bdí socha jeho patronky Sofie! A bude bdít i nad vámi, až toto místo navštívíte!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Bulharska

Cesty do Bulharska jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Bulharsku“.

Náhled letenky z Bratislavy do Sofie za 803 Kč
Bulharsko: na otočku z Bratislavy do Sofie

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)