Bulharsko: k Černému moři do Varny – z Prahy
5.8.2020

Bulharsko: k Černému moři do Varny – z Prahy

516

O této nabídce

Bezproblémovou dovolenou u moře si můžete stále ještě naplánovat během letošního léta v Bulharsku. Levné letenky, žádné testy před cestou ani po návratu, příznivé ceny na místě – to vše vám nabídne Bulharsko. Zpáteční letenky z Prahy do letoviska Varna na pobřeží Černého moře pořídíte u Wizz Airu nejen během září (ale i října, listopadu atd.) za 516 Kč. Nečlenové Wizz Air Discount Clubu si jen lehce připlatí (ve vyloženě podzimních termínech se pak na letenky za „pětistovku“ mohou těšit i oni). Vzhledem k rotaci dvou letů týdně si v Bulharsku užijte buď celý týden, nebo k Černému moři vyrazte jen na prodloužený víkend od pátku do pondělí. Vzhledem k brzkému pondělnímu návratu by vám měl stačit jen jeden den dovolené (za předpokladu, že bydlíte v Praze či okolí).

Varna čeká…

Varna? Její návštěva nebude marná! Mořská metropole Bulharska nabízí vše, po čem duše cestovatelská prahne. Ať už lehnete pod stoleté stromy v Přímořském parku, vymetete umělecké galerie, prolezete torpédoborec Druzki v Národním námořním muzeu, navštívíte neuvěřitelně zachovalé římské lázně Odessos, Katedrálu Nanebevzetí Panny Marie, budovu Opery a Dramatického divadla na náměstí Nezávislosti, jen tak si zaběháte po pláži, svlažíte tělo ve vlnách Černého moře, večer vyrazíte do rušných ulic velkoměsta nebo si uděláte výlet pár kilometrů za město na Zlaté písky, romantický, z červených skal přírodou vytvořený mys Kaliakra či obří balvany Pobit Kamak stojící uprostřed louky, nebude pro vás Varna prostě marná!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – prosinec 2020
 • Příkladové termíny:
  • 24. – 31. 8. za 1 172 Kč (bez WDC za 1 484 Kč)
  • 31. 8. – 7. 9. za 740 Kč (bez WDC za 1 052 Kč)
  • 7. – 14. 9. za 516 Kč (bez WDC za 780 Kč)
  • 14. – 18. 9. za 516 Kč  (bez WDC za 780  Kč)
  • 18. – 21. 9. za 740 Kč (bez WDC za 1 212 Kč) -> prodloužený víkend
  • 25. – 28. 9. za 588 Kč (bez WDC za 1 004 Kč) -> prodloužený víkend
  • po celý říjen/listopad atd. za 516 Kč – vybrané termíny pro všechny

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Bulharsku se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá (byť již pevně doufáme v její stabilizaci).

Náklady na ubytování vás ani během hlavní sezony v Bulharsku nevyjdou příliš draho. Přímo ve Varně se podívejte na tento dobře hodnocený Plaza Hotel za 535 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně nebo apartmán v této tříhvězdové Varna South Bay Beach Residence za 602 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pokud byste celý pobyt neradi trávili jen ve Varně a jejím přilehlém okolí, půjčte si vlastní káru! S ní bude poznávání pobřeží Černého moře hračka. Vždyť do dalšího vyhlášeného letoviska, Burgasu, jsou to dvě hodinky jízdy autem. Širokou nabídku vozů hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 516 Kč

Bulharsko: k Černému moři do Varny – z Prahy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)