Boston z Barcelony na léto – 4455 Kč
9.12.2018

Boston z Barcelony na léto

4455

O této nabídce

Chystáte-li se vydat příští léto do Spojených států, mrkněte na tuhle zajímavou možnost od Air Canada. Zpáteční letenky z Barcelony do Bostonu vychází na srpen 2019 za parádních 4455 Kč. Termínů je vcelku dost, je obvykle celodenní zastávka v Torontu a Montréalu (o pár stokorun dráž potom jen rychlé přestupy). Určitě vyberte variantu s delší zastávkou a obě kanadská města si prohlédněte. A kdy? Třeba s odletem 21. srpna s návratem 31. srpna Rezervuj tento termín >>

Je to vůbec výhodné, když je to z Barcelony?

Ano, na léto v hlavní sezóně  i s přískokem, který vyjde okolo 2500 Kč, je to pořád super cena na východní pobřeží USA. Běžně se letenky z Prahy do Bostonu pohybují okolo 15 000 Kč bez zavazadel.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové v ceně letenky, 23 kg k odbavení potom na letišti za 50 EUR/směr (čili ke zpáteční letence +100 EUR).
  • Dostupnost:  od 20. srpna do 25. října 2019
  • Termíny:

Ubytování

V samotném Bostonu mrkněte po tomhle jednoduchém ubytku, jestli si ale půjčíte auto, klidně zvolte ubytování mimo město, které bude určitě levnější. Mrkněte také na AirBnB, které v USA vychází solidně.

Jak do Barcelony

Odlet z Barcelony není žádná velká komplikace. Z Prahy se tam dostanete s Ryanairem, Vuelingem nebo ČSA. Zpáteční letenky vychází okolo 2 – 3 000 Kč s klasickým kabinovým.

Náhled letenky z Barcelony do Bostonu za 4455 Kč

Boston z Barcelony na léto - 4455 Kč

 


Bude se hodit

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)