Bosna a Hercegovina: Tuzla z Vídně
21.7.2021

Bosna a Hercegovina: Tuzla z Vídně

492

O této nabídce

Láká Tě letní balkánské dobrodružství? C o třeba Bosna a Hercegovina? Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air momentálně nabízí velmi levné letenky z Vídně do města Tuzla ležícího na severu Bosny a Hercegoviny. Letenky doslova za pár stovek (nejlevnější vychází pro členy WDC na pouhých 492 Kč) jsou dostupné na velké množství termínů během druhé poloviny srpna a také v září (vč. prodlouženého víkendu se státním svátkem v jeho závěru). Tak neváhej a vyraz prozkoumávat krásy Balkánu.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice během prvního nákupu vrátí pouze v některých případech (proto doporučuje zvážit i jeho potenciální využitelnost v budoucnu), ovšem slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Před vstupem na území Bosny a Hercegoviny musí všichni přijíždějící cestovatelé předložit negativní PCR nebo antigenní test ne starší 48 hodin. Výjimku mají cestovatelé s dokladem o absolvovaném očkování (od dokončení schématu musí uplynout min. 2 týdny) nebo dokladem o prodělání nemoci (v období 14 – 180 dnů před vstupem do země). Dále mají výjimku děti mladší 7 let. Více informací o cestování do Bosny a Hercegoviny se dočtete na stránkách Velvyslanectví ČR v Sarajevu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Bosna a Hercegovina je momentálně zařazena do zelené kategorie.

Proč vyrazit do Bosny?

Bosna a Hercegovina, bývalá součást Jugoslávie, je neobjevená pokladnice kulturních i přírodních krás. Je na dosah ruky a přesto tak odlišná, mísí se zde různé náboženství, vtahuje do Evropy orient. Na rozlehlých bazarech zakoupíte hedvábné šátky, třpytivé šperky, vějíře i nádobí na přípravu bosenské kávy, do toho ticho klášterů kontrastující se zvučným svoláváním muslimů k polední modlitbě. Města Mostar a Sarajevo jsou přehlídkou nádherné osmanské architektury, peřeje vodopádů Kravica a původní lesy Perućica zase úchvatným dílem Matky přírody.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 17. – 24. 8. za 492 Kč (bez WDC za 800 Kč)
  • 21. – 28. 8. za 492 Kč (bez WDC za 800 Kč)
  • 24. – 31. 8. za 492 Kč (bez WDC za 800 Kč)
  • 31. 8. – 7. 9. za 631 Kč (bez WDC za 837 Kč)
  • 14. – 21. 9. za 641 Kč (bez WDC za 898 Kč)
  • 25. – 28. 9. za 590 Kč (bez WDC za 1 104 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Tuzle nebo kdekoliv jinde na území Bosny a Hercegoviny se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jistě užitečným parťákem v poznávání krás Bosny a Hercegoviny bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně do Tuzly za 492 Kč

Bosna a Hercegovina: Tuzla z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)