Bordeaux z Prahy o letních prázdninách i na prodloužený víkend
1.7.2020

Bordeaux z Prahy o letních prázdninách i na prodloužený víkend

1 108

O této nabídce

Nezapomenutelný prodloužený víkend nebo letní dovolenou v jižní Francii si můžete naplánovat díky akčním letenkám irského nízkonákladového dopravce Ryanair. Zpáteční letenky z Prahy do Bordeaux můžete ulovit již za 1 108 Kč. V rezervačním systému aerolinky se nachází řada termínů přes celý srpen a září. V ceně letenek je jen malé příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 25 x 20 cm.

Bordeaux se sice nenachází přímo na břehu oceánu, ale není problém se k němu dostat. Přímo z města jezdí autobusová linka 601 společnosti Transgironde. Za jednosměrnou jízdenku z Bordeaux do přímořského Andernos-les-Bains zaplatíte 69 Kč.

Proč letět do Bordeaux?

Bordeaux není jen město se stejným názvem jako slavné francouzské víno. S 350 historickými budovami a památkami, desítkami muzeí a uměleckých galerií, zbrusu novým vinařským centrem a vyhlášenou francouzskou kuchyní není pochyb, že si město jistě zamiluje každý. Pokud stále váháte, vzpomeňte si na dlouhé písčité pláže, lemující břehy Atlantského oceánu, který se nachází jen pár kilometrů za branami města.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2020
 • Termíny:
  • 20. – 23. srpen za 1 204 Kč – prodloužený víkend (čt – ne)
  • 27. – 30. srpen za 1 204 Kč – prodloužený víkend (čt – ne)
  • 30. srpen – 3. září za 1 108 Kč
  • 3. – 6. září za 1 123 Kč – prodloužený víkend (čt – ne)
  • 6. – 13. září za 1 123 Kč

Ubytování

Přímo v Bordeaux se můžete ubytovat například zde v tomto tříhvězdovém apartmánovém hotelu City Résidence Bordeaux Centre za 862 Kč/os./noc. Doporučujeme však po prohlídce města zamířit k cca 50 km vzdálenému oceánu na pořádnou letní koupačku. Zde se můžete ubytovat například ve městě Andernos-les-Bains, v hotelu L’Océane s bazénem za 1 079 Kč/os./noc. Nabídku dalších ubytovacích kapacit hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. 

Autopůjčovna

Ať už pro přejezd za písčitými plážemi nebo pro prozkoumání francouzského venkova doporučujeme zapůjčení vlastního auta. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete klasicky v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Bordeaux za 1 108 Kč

Bordeaux z Prahy o letních prázdninách i na prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)