Baleárské ostrovy: na Ibizu z Norimberku nebo Vídně
9.2.2023

Baleárské ostrovy: na Ibizu z Norimberku nebo Vídně

od 855

O této nabídce

Vyrazte za slunečními paprsky a blízkostí Středozemního moře na španělskou Ibizu. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky na třetí největší z Baleárských ostrovů s odlety z Norimberku nebo Vídně.

Cestovatelé ze západních Čech budou určitě preferovat odlet z Bavorska, odkud se na Ibizu bude během letního letového řádu létat 1× týdně (každé pondělí). Ceny zpátečních letenek z Norimberku za Ibizu začínají na 855 Kč. Pestřejší nabídku termínů naleznete v nabídce dopravce, pokud za odletem zamíříte do Vídně. Z tamějšího letiště Schwechat se na tento ostrov  bude od jarních měsíců létat 6× týdně (každý den kromě soboty). Zpáteční letenky z rakouské metropole na Ibizu pořídíte od 1 425 Kč. Za sympatické ceny, ležící těsně pod hranicí třech tisícikorun, jsou dostupné také letenky přes velikonoční svátky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Ibizu

Ibiza – místo, kde bublinky i hudba tečou proudem, tančí se v klubech, na plážích i na lodích! A jak se tenhle ostrov postará o vaši zábavu, postará se také o následnou regeneraci. K načerpání energie a relaxaci doporučuje magické souostroví Es Vedrà a Es Vedranel. K pročištění hlavy výstup na nejvyšší horu Talaiassa. Nic náročného, ale vůně borovic a čerstvý vzduch dokážou zázraky. V historickém hlavním městě – jednom z nejstarších na světě – si srovnáte žaludek výtečnými tapas nebo třeba dokonalou zmrzlinou. Na pláži Cala Tarida se pak můžete dívat do blankytně modré, což skvěle uklidňuje, a pak… až slunce zapadne za obzor…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem při poznávání Ibizy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v jarních termínech vás vyjde na cca 250 Kč / den.

Náhled letenky z Norimberku na Ibizu za 855 Kč

Baleárské ostrovy: na Ibizu z Norimberku nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)