Babí léto v Manchesteru z Prahy
29.7.2020

Babí léto v Manchesteru z Prahy

718

O této nabídce

Vydejte se v období babího léta do druhého největšího města Velké Británie. Ať už na fotbal nebo pravé Fish & Chips teď můžete vyrazit díky akčním letenkám aerolinky Ryanair. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Manchesteru startují již na 718 Kč. V rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky vycházejí nejlépe termíny ve druhé polovině září. Vyrazit můžete jak na týden, tak klidně prodloužený víkend nebo jen na jednu noc. V ceně letenek se nachází pouze malé příruční zavazadlo, které vám však na pár dní městské turistiky určitě stačí.

Proč se vydat do Manchesteru?

Rozmanitý, energický a živý. Manchester je v současné době jedním z nejzajímavějších měst ve Velké Británii, které nabízí působivou směsici moderní kultury, fantastického jídla a světově proslulé hudební scény. To vše se odehrává na pozadí bohatého průmyslového města. Sídlí zde také dva slavné fotbalové kluby, které mají širokou fanouškovskou základnu i u nás.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září 2020
 • Termíny:
  • 18. – 20. září za 868 Kč – prodloužený víkend
  • 19. – 21. září za 778 Kč
  • 22. – 23. září za 718 Kč
  • 23. – 30. září za 718 Kč
  • 25. – 27. září za 868 Kč – prodloužený víkend
  • 26. – 30. září za 808 Kč

Ubytování

S rezervací ubytování nijak chvátat nemusíte. Raději doporučujeme ještě chvíli sečkat a sledovat vývoj místní situace, neb podmínky v cestovním ruchu se mění ze dne na den. Až nadejde vhodná doba, můžete se tradičně spolehnout na Booking, Hotels a AirBnB. 

Autopůjčovna

Pokud byste chtěli vyrazit také mimo dění velkoměsta na pravý anglický venkov, doporučujeme pořídit vlastní káru. Přehled všech dostupných nabídek najdete klasicky v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Manchesteru za 718 Kč

Babí léto v Manchesteru z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)