Babí léto na Sardinii s odletem z Bratislavy
13.9.2022

Babí léto na Sardinii s odletem z Bratislavy

1 029

O této nabídce

Prodlužte si léto a vyrazte během října na Sardinii. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy vychází s Ryanairem na tisícovku, navíc už tam budete mimo sezónu takže ani za ubytko či auta nezaplatíte majlant. Teploty na Sardinii v říjnu čekejte mezi 20 – 25°C, na koupačku to ještě bude, moře bude z léta ještě prohřáté. A kdy? Třeba s odletem 16. října s návratem 20. října. Rezervuj tenhle termín >>

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Od 1. června 2022 byly zrušeny zbývající vstupní podmínky do Itálie, tedy cestuje se stejně „jako dřív“. Žádné certifikáty, testy ani formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší aktualizované stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Bratislavy do Alghera za 1029 Kč
Babí léto na Sardinii s odletem z Bratislavy

 


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)