Austrálie: Melbourne nebo Sydney z Budapešti s odbav. zavazadlem
9.6.2023

Austrálie: Melbourne nebo Sydney z Budapešti s odbav. zavazadlem

16 871

O této nabídce

V aktuální akci letecké společnosti China Eastern Airlines pořídíte kromě levných letenek na Nový Zéland za 16 437 Kč také pěkné letenky do sousední Austrálie. Na výběr máte hned ze dvou možností: zpáteční letenky do Melbourne z Budapešti za 16 871 Kč nebo do Sydney u Budapešti za 17 668 Kč.

Letenky jsou dostupné na termíny během letošního podzimu (neboli na přelomu australského jara a léta), přesněji řečeno v listopadu. Jejich přehledný výčet naleznete tradičně v našich kalendářích níže. Základní tarif u čínského dopravce obsahuje štědrý zavazadlový limit, který vás opravňuje odbavit až 2 ks zavazadel (á 23 kg / ks). V obou směrech vás čeká jeden dlouhý přestup v čínské Šanghaji. Jedná se téměř o celodenní layover, díky němuž si ale během dlouhé cesty odpočinete a navíc můžete vyrazit na rychlý exkurz do města – tranzitní víza získáte zdarma.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie

Cestování do Austrálie je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s elektronickou autorizací suplující turistická víza. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Austrálii“.

Transfer přes Čínu

Kvůli routingu vedoucímu přes pevninskou Čínu je aktuálně nutné disponovat negativním AG testem (ne starším 48 hodin) v obou směrech. Do podzimu ale zbývá spousta času a věříme, že i tato nepříjemnost brzy padne. Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

K protinožcům do Austrálie

Shrnout důvody proč navštívit Austrálii jen v pár větách snad ani není možné. Austrálie je prostě srdcovka, jiný svět a přesto kulturou tomu našemu tak podobná. Její zlatavé pobřeží je lemováno vysokánskými mrakodrapy i písky nekonečných pláží, pod vodou kopírované pestrými barvami Velkého bariérového útesu. Oceán je obývaný delfíny i majestátními velrybami. Drsný příboj vábí k surfování, husté džungle k poznávání a krása přírodních scenérií vás nenechá spát. V korunách stromů se schovávají roztomilé koaly a červenými pouštěmi skákají klokani. Staňte v úžasu před posvátným kamenem Uluru, ctěte ale prosím víru aboridžinců a nevystupujte na něj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Melbourne za 16 871 Kč

Austrálie: Melbourne nebo Sydney z Budapešti s odbav. zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)