Atraktivní letenky z Prahy na Mauricius
3.10.2022

Atraktivní letenky z Prahy na Mauricius

13 418

O této nabídce

Atraktivní letenky na exotický ostrov Mauricius ležící ve vodách Indického oceánu ulovíte v rezervačních systémech aerolinek ze skupiny Lufthansa Group. Zpáteční letenky z Prahy na Mauricius pořídíte za pěknou cenu 13 418 Kč. Dostupné termíny jsou poměrně nahodile dostupné napříč prvním kvartálem kalendářního roku 2023, ale zaletět si na Mauricius klidně můžete již tuto středu! Cestou tam vás čeká jeden přestup ve Frankfurtu, cestou zpět pak změna letadla ve Vídni.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius stačí pouze vyplnit příjezdový formulář! Všechny ostatní restrikce byly od 1. července 2022 zrušeny. Všechny užitečné informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Lufthansa
 • Zavazadla: velký příručák (max. 55 × 40 × 23 cm a 8 kg)
 • Dostupnost: říjen 2022 + leden – březen 2023
 • Příkladové termíny:
  • 5. – 19. 10.
  • 21. 1. – 3. 2.
  • 24. 1. – 3. 2.
  • 28. 2. – 12. 3.
  • 10. – 17. 3.
  • 10. – 24. 3.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá na Mauricius

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 13 418 Kč

Atraktivní letenky z Prahy na Mauricius


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Austrian Airlines

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)