Andalusie: na nové lince z Norimberku do Sevilly
11.10.2022

Andalusie: na nové lince z Norimberku do Sevilly

1 103

O této nabídce

Ryanair s příchodem zimního letového řádu začne z Norimberku létat na nové lince do Sevilly. Využijte novinky v letovém řádu irského dopravce a vypravte se na výlet do španělské Andalusie, kde se i během listopadu a prosince příjemně ohřejete. Trasa bude operována 2× týdně (pátek a neděli vždy v ranních/dopoledních hodinách). Na jih Španělska se proto můžete vydat jen na rychlou otočku v rámci prodlouženého víkendu nebo klidně na týdenní dovolenou. Zpáteční letenky z Norimberku do Sevilly ulovíte v nabídce aerolinky od 1 103 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Andalusie, zaleťsi do Sevilly

Temperamentní, barevná, hlasitá a životem tepající Andalusie v zimních měsících jakoby usnula a s ní utichlo i veškeré šílenství. Místo nekonečných fiest nekonečné siesty, místo bronzových těl opalujících se na pláži jen písek pod chodidly, hudba saxofonu a dlouhé, klidné procházky. Procházejte se pod pomerančovníky v Málaze. Poznávejte historii a nádhernou architekturu Sevilly. Vyfoťte si Puente Nuevo v Rondě. Přičichněte k vůni vodních dýmek v křivolakých uličkách Granady a žasněte údivem nad jejím klenotem – Alhambrou a jejími vždy rozkvetlými zahradami.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během listopadu a prosince vás týdenní pronájem malého vozu vyjde kolem 2 tisíc Kč.

Náhled letenky z Norimberku do Sevilly za 1 103 Kč

Andalusie: na nové lince z Norimberku do Sevilly


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)