Andalusie – Málaga z Vídně od 516 Kč
10.10.2019

Andalusie - Málaga z Vídně

od 516

O této nabídce

Utečte během zimy za příjemným počasím a autentičností španělských měst na jih Evropy do Andalusie. Letenky Vídeň – Málaga během začátku příštího roku seženete od 516 Kč s WDC (bez WDC za 774 Kč). Lety jsou operovány Wizz Airem, tzn. v ceně máte malé příruční zavazadlo, ale na těch pár dnů to určitě postačí. Málaga a okolí nabízí opravdu hodně a neměla by chybět na seznamu žádného cestovatele.

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas i roční doba. Mezitím, co zbytek kontinentu sužují mrazy, vítr a závěje sněhu, Málagu zalévá zlatavé slunce a šťavnatá vůně pomerančů. Přilehlé Středozemní moře je možná příliš chladné na koupání, ovšem jeho šum je nádhernou romantickou kulisou k nekonečným procházkám po pláži. Poznejte božské Staré město. Kochejte se díly Pabla Picassa anebo moderním uměním v sálech Centro de Arte Contemporáneo. Nezapomeňte se zastavit a užít si života v andaluském stylu, se skleničkou silného červeného vína v ruce a chutí tapas na jazyku.

Super termín vychází například od 9. 1. – 14. 1. Tento termín rezervujte na webu aerolinky >>

 • Rezervujte: přímo přes  web aerolinky Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo
 • Dostupnost: leden 2020
 • Termíny:
  • 9. 1. – 14. 1. za 516 Kč s WDC (bez WDC za 774 Kč)
  • 14. 1. – 18. 1. za 516 Kč s WDC (bez WDC za 774 Kč)
  • 18. 1. – 25. 1. za 516 Kč s WDC (bez WDC za 1 032 Kč)
  • … a další

 

 • Tip: Na uvedené ceny dosáhnou pouze členové Wizz Air Discount Clubu (WDC). Ostatní si musí buď něco málo připlatit, nebo se do klubu přidat také. O tom, co WDC je, kolik stojí členství a v jakých případech se vyplatí, se můžete dočíst v našem podrobném návodu o nákupu letenek u Wizz Airu

Ubytování

V Málaze bychom se ubytovali v jednoduchém hostalu Las Acacias za 469 Kč / os. / noc se snídaní v ceně nebo v útulné tříhvězdě Debambu Larios za 902 Kč / os. / noc.

Nejširší nabídku ubytování v Málaze pak najdete na stránkách Bookingu, Hotels a AirBnb,

Autopůjčovna

Pokud byste se vydali na týden (nebo snad déle) rozhodně se vyplatí si půjčit káru a prozkoumat okolí po vlastní ose. K tomu vám dopomůže náš srovnávač světových autopůjčoven.

Náhled letenky z Vídně do Málagy za 516 Kč

Andalusie - Málaga z Vídně od 516 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)