Alicante o letních prázdninách z Pardubic
15.6.2020

Alicante o letních prázdninách z Pardubic

1 738

O této nabídce

Chybí vám teplé moře a slunečné podnebí? Pokud ano, netruchlete a začněte raději shánět opalovák. Vydejte se z Pardubic na písečné pláže u Středozemního moře, do města Alicante, již za 1 738 Kč. K dispozici je spousta termínů od srpna do října 2020. Lety jsou operovány nízkonákladovou leteckou společností Ryanair, v ceně letenek se tak nachází pouze malé příruční zavazadlo. S nákupem dlouho neotálejte, letenky do Španělska za tuto akční cenu jistě dlouho nevydrží.

Ačkoliv Španělsko patří mezi nejhůře zasažené země Evropy koronavirovou pandemií, stejně jako další země otevírá i Španělsko své hranice zahraničním turistům. Od  1. července se nebudete muset po příletu podrobovat karanténě ani testům. To stejné platí i při návratu domů.

Proč do Alicante?

Sami místní říkají, že Andalusie má od všeho trochu – trochu hor a trochu pláží, trochu lesů, trochu pouště, trochu vody i trochu sněhu. A právě tahle rozmanitost vás naprosto dostane, ráno se můžete prohánět bíle pudrovanými svahy Sierry Nevady a odpoledne už koupat v teplých vodách Středozemního moře. Přičichněte k vůni dálek v Tarifě na úplném jihu, která je vstupní branou okouzlujícího Maroka i mekkou kitesurfingu. Playa de Bolonia je věčně zalitá sluncem a Gibraltar zas hlídaný drzými opicemi. Nechte své nohy bezcílně toulat božskou Málagou, Sevillou tančící v rytmech flamenca i Cádizem proslulým svými karnevaly.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Termíny:
  • 13. – 20. srpen za 1 795 Kč
  • 27. srpen – 3. září za 1 738 Kč
  • 10. – 20. září za 1 795 Kč
  • 13. – 20. říjen za 1 795 Kč

Ubytování

Ačkoliv do odletu nezbývá příliš dní, i přes to doporučujeme s rezervací ubytování sečkat a sledovat místní vývoj situace, popřípadě rezervovat ta ubytování, jež nabízí zrušení rezervace zdarma. Tu přímo v Alicante nabízí například tento hotel Ibis přímo u pláže za 585 Kč/os./noc. Přehled nejlepších noclehů najdete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pro poznání nejen samotného Alicante, ale i jeho okolí, doporučujeme zapůjčit si káru. Mrkněte k do naší autopůjčovny, kde najdete ty nejlepší nabídky všech dostupných auťáků.

Náhled zpátečních letenek z Pardubic do Alicante za 1 738 Kč

Alicante o letních prázdninách z Pardubic


Bude se hodit

Letiště Pardubice (PED)

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)