Akční letenky do Mongolska: Ulánbátar z Budapešti nebo Prahy
6.3.2023

Akční letenky do Mongolska: Ulánbátar z Budapešti nebo Prahy

14 438

O této nabídce

Akční letenky do Mongolska jsou rozhodně dost raritní zboží. Pokud o cestě za nespoutanou přírodou divoké střední Asie letos přemýšlíte, určitě byste neměli minout aktuální promo akci letecké společnosti Turkish Airlines. V její nabídce ulovíte zpáteční letenky z maďarské Budapešti do hlavního města Mongolska, Ulánbátaru, za pěknou cenu 14 438 Kč. Základní tarif „Promotional“ navíc obsahuje i bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s limitem 30 kg. V obou směrech vás čeká jeden pohodlný přestup na novém letišti v Istanbulu.

Termíny jsou dostupné od druhé poloviny dubna do začátku června letošního roku. Vydejte se proto do Mongolska např. na přelomu dubna a května, kdy využijete také dvojici státních svátků. Zpáteční letenky v termínu od 28. dubna do 13. května >> REZERVUJ ZDE

Za akční ceny můžete ulovit také letenky do Mongolska s odletem přímo z České republiky! Zpáteční letenky z Prahy do Ulánbátaru vás vyjdou na 17 030 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mongolska

Cestování do Mongolska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale na zařízení turistického víza! Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mongolsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za dechberoucí přírodou do Mongolska

Dunění koňských kopyt, vůně rozkvetlých luk, vítr ve vlasech. Mongolsko patří mezi země s nejnižší hustotou zalidnění vůbec, a tak se tu celé dny, týdny i měsíce můžete potulovat přírodou, lidskou rukou neporušenou, sami. Po cestě jen čas od času potkáte divoké jaky, koně Převalského, kočovníky se stády velbloudů, ovcí a skotu. Buďte přátelští, mluvte s nimi, o zdejší krajině toho ví víc, než kdokoliv jiný. Složte hlavu v jurtě anebo pod širákem, pod milionem hvězd. Jděte skrze údolí Orchon, k hřebenům Altaje, jako perlu na konec si nechejte proslulou poušť Gobi a její zpívající duny Chongoryn Els, zpívající, když se do nich opře vítr.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Ulánbátaru za  14 438 Kč

Akční letenky do Mongolska: Ulánbátar z Budapešti nebo Prahy

Náhled letenky z Prahy do Ulánbátaru za  17 038 Kč

Akční letenky do Mongolska: Ulánbátar z Budapešti nebo Prahy


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Istanbul (IST)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)