2v1: na Filipíny se zastávkou v Dubaji i Abú Dhabí z Budapešti
15.7.2020

2v1: na Filipíny se zastávkou v Dubaji i Abú Dhabí z Budapešti

5 387

O této nabídce

Po nějaká době se opět objevila lákavá akce filipínského dopravce Cebu Pacific. Ten nabízí zpáteční letenky z Dubaje na Filipíny, do Manily, za neuvěřitelnou cenu – 2 515 Kč. A dostupných je prozatím mimořádné množství termínů během listopadu 2020 a prvního kvartálu roku nadcházejícího (leden–březen 2021). Dá se očekávat, že budou ubývat velmi rychle (jak tomu u podobných akcí bývá), proto s případnou rezervací příliš neotálejte.

Ale jak s přískokem? Jak do Spojených arabských emirátů? Je to hračka! Díky nedávnému založení dceřiné společnosti maďarského Wizz Airu, a to aerolince Wizz Air Abu Dhabi, si dokonce budete moci vybírat, zdali dáte přednost přískokům přímo do Dubaje, kam již aerolinka dříve létala, anebo se zastavíte ještě v dalším emirátu – Abú Dhabí. Kreativitě se možnosti nekladou a celkový obraz výletu tak záleží jen na vás. Níže jsme poskládali příkladový itinerář v druhé polovině března: trip na Filipíny se zastávkou ve Spojených arabských emirátech (návštěva Dubaje i Abú Dhabí). Letenky z Budapešti v tomto případě vyjdou na fantastických 5 347 Kč! Při cenové kalkulaci přískoků počítáme s vlastnictvím členství ve Wizz Air Discount Clubu. Nemáte-li ho, tak ho určitě zvažte. Poletíte-li ve dvojici, pak se vám investice vrátí již po tomto výletu. Pokud nechcete riskovat s nákupem přískoků (lze je pořídit i z Katowic), jednoduše počkejte a sledujte vývoj situace v cestovním ruchu.

PS: Není to akce pro každého, neboť si během tripu musíte vystačit s malým příručním zavazadlem. Dlouhé lety mezi Dubají a Manilou pak také příliš komfortu nenabídnou, nemůžete se spoléhat ani na žádné palubní občerstvení. Přesto však věříme, že zejména mladé baťůžkáře a dobrodruhy tato kombinace zaujme. Přeci jen za 5 tisíc je to fakt hodně muziky. 

Leť na Filipíny

Filipíny nejspíš nejsou první zemí, co vás napadne, když se mluví o krásách jihovýchodní Asie. A přesto jsou jednou z těch nejnádhernějších. Písek nekonečných pláží je tam jemný a doběla vyšisovaný, západy slunce božské a místní upřímně vřelí, vždy s širokým úsměvem na tváři. Každý z ostrovů je naprosto jedinečný, Bohol dává na odiv svou krajinu kulatých Čokoládových kopců a podzemní řeka skrytá pod půdou Palawanu vám naprosto vyrazí dech. Nesmírně půvabná rýžová pole se rozlévají po stráních Banaue na Luzonu, vody ostrova Busuanga vábí k potápění a proslulý Boracay nikdy nespí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte:
 • Zavazadla: 1 ks příručního s limitem 7 kg (40×30×20 cm)
 • Dostupnost: listopad 2020  & leden – březen 2021
 • Příkladový termín:
  • Budapešť – Dubaj – Manila – Abú Dhabí – Budapešť za 5 347 Kč
   • 15. března: Budapešť – Dubaj za 1 547 Kč
   • 16. – 25. března: Dubaj – Manila a zpět za 2 515 Kč
   • 27. března: Abú Dhabí – Budapešť za 1 325 Kč

Ubytování

Střechu nad hlavou jak na území Spojených arabských emirátů, tak kdekoliv na Filipínách hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Prozatím s rezervacemi ještě počkejte, neb do odletu zbývá času dost. Případně rezervujte ubytování s bezplatnou možností storna rezervace.

Náhled jednosměrné letenky z Budapešti do Dubaje za 1 547 Kč (pro členy WDC)

2v1: na Filipíny se zastávkou v Dubaji i Abú Dhabí z Budapešti

Náhled zpáteční letenky z Dubaje do Manily za 2 515 Kč

2v1: na Filipíny se zastávkou v Dubaji i Abú Dhabí z Budapešti

Náhled jednosměrné letenky z Abú Dhabí do Budapešti za 1 325 Kč (pro členy WDC)

2v1: na Filipíny se zastávkou v Dubaji i Abú Dhabí z Budapešti

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Dubaj (DXB)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)