corsair

Corsair

Aerolinka Corsair (SS), celým názvem Corsair International, je francouzský dopravce s bází na letišti Paris Orly (ORY). Založena byla roku 1981. Aktuálně operuje lety do 12 destinací, a to především do francouzských zámořských území.
  • Příruční zavazadlo zavazadlo o rozměrech max. 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti 12 kg
  • Občerstvení občerstvení vždy zdarma
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.flycorsair.com

Check-in a seating

Online check-in je dostupný 72 – 2 hodiny před plánovaným časem odletu. Odbavení na letišti je zdarma.

Seating je zpoplatněn. Cena za výběr oblíbeného sedadla začíná na 20 €.

Naše recenze

Pohodová aerolinka s velmi dobrým palubním servisem za příznivé ceny. Corsair využíváme především při letech na Guadeloupe a Martinik a nemůžeme si jej vynachválit. Snad jediným negativem jsou velice úzké sedačky, které mohou být zvlášť na dlouhém transatlantickém letu nepohodlné.

PS: Pokud má váš let zpoždění nebo dojde k úplnému zrušení letu, můžete získat odškodnění až 600 €!

Zavazadla

Na palubu letadla aerolinií Corsair si můžete vzít jedno příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 55 × 40 × 23 cm a hmotnosti 12 kg při economy class a 18 kg při premium cabin a business class.

Při tarifu tarifu basic podléhá odbavené zavazadlo poplatku 50 € při letech mimo Afriku, lety z/do Afriky obsahují 23kg odbavené zavazadlo v ceně. Při ostatních tarifech je v ceně zahrnuto 23kg zavazadlo při letech mimo Afriku a dvě taková zavazadla při letech z/do Afriky. Premium cabin a business class nabízí možnost přepravit až dvě 32kg zavazadla, bez ohledu na destinaci.

Nákup letenek

Letenky společnosti Corsair nakupujte přes náš rezervační systém.

Kontakt

Společnost můžete kontaktovat na telefonním čísle 0033 1 70 39 22 10 každý den od 7 do 23 hod. Hovor podléhá poplatkům vašeho telefonního operátora.

Služby

Na každém letu se bezplatně podává občerstvení, na krátkých letech se jedná o lehké občerstvení, na dálkových letech si můžete vychutnat teplý pokrm. V ceně letenky jsou zahrnuty také nealkoholické nápoje, teplé nápoje, víno a pivo. Destiláty a další alkohol podléhají poplatku.

Během letu můžete na svém chytrém telefonu, tabletu nebo notebooku používat aplikaci On Sky s širokou nabídkou filmů, seriálů, hudby a další zábavy.

Destinace

Aerolinie Corsair létají z letiště Paříž Orly (ORY) především do francouzských zámořských území, konkrétně na Guadeloupe (PTP), Martinik (FDF) a Réunion (RUN). Dalšími obsluhovanými destinacemi jsou kanadský Montréal (YUL), kubánská Havana (HAV) a Varadero (VRA), Mauricius (MRU) a americké Miami (MIA) spolu s New Yorkem (JFK).

Flotila

Aktuálně tato společnost operuje všechny své linky letouny Airbus A330.

Podívejte se na více informací o flotile aerolinky Corsair.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)