Beond

Beond

Beond (B4) je nová prémiová maledivská aerolinka, která se plánuje zaměřit na luxusní lety s cílem na Maledivách. Letecká společnost byla založena v roce 2022 a o rok později převzala své první letadlo – Airbus A319 ve speciální business úpravě pro pouhých 44 cestujících. První trojice linek spojí Maledivy (MLE) s Curychem (ZRH), Mnichovem (MUC) a Rijádem (RUH).
  • Příruční zavazadlo ano – 2 ks o max. rozměrech 56 × 40 × 25 cm & 10 kg (dohromady)
  • Občerstvení ano
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://flybeond.com/

Check-in a seating

Informace o možnostech online check-inu zatím nejsou zveřejněny. Standardní odbavení na letištní přepážce bude umožněno 3 hodiny před plánovaným časem odletu.

Letadlo dopravce nabízí 44 plně polohovatelných sedaček. Bezplatný výběr konkrétního místa zatím nabízí vyšší tarify „Bliss“ a „Opulence“.

Naše recenze

Beond vypadá na první pohled jako zajímavý projekt. Letecká společnost vyloženě cílí na movité cestovatele a přichází s produktem, který na trhu doposud není. Kvalitu služeb a pohodlí na palubě si ale zatím hodnotit netroufáme.

Po uskutečnění inauguračního letu z Mnichova (15. listopadu 2023) budeme sledovat recenze dalších cestovatelů a informace zde doplníme…

Zavazadla

Všechny tarifu obsahují bezplatnou přepravu příručních i odbavených zavazadel:
  • Delight Experience – odbavená zavazadla s hmotnostním limitem 40 kg (dohromady max. 4 ks) + příruční zavazadla á 10 kg
  • Bliss Experience – odbavená zavazadla s hmotnostním limitem 40 kg (dohromady max. 4 ks) + příruční zavazadla á 10 kg
  • Opulence Experience– odbavená zavazadla s hmotnostním limitem 60 kg (dohromady max. 4 ks) + příruční zavazadla á 15 kg

Limity pro příruční zavazadla jsou stanoveny na 56 × 40 × 25 cm a cestovatelé smí na palubě přepravit 2 ks palubních zavazadel se souhrnnou hmotností max. 10 / 15 kg.

Nákup letenek

Letenky od aerolinky Beond kupujte přímo na webových stránkách dopravce.

Kontakt

Letecká společnost Beond nemá zastoupení ve střední Evropě.

Její kanceláře naleznete v Dubaji (Spojení arabské emiráty), Malé (Maledivy) a Rijádu (Saúdská Arábie).

Aerolinku je možné kontaktovat na e-mailu: [email protected] nebo na jejích sociálních sítích: Facebook / Instagram.

Služby

Aerolinka se stylizuje do role prémiového dopravce, který cílí na náročné a movité cestovatele. Tomu samozřejmě odpovídá servis na palubě.

Cestovatelé se mohou těšit na lety speciálně upraveným letadlem v konfiguraci pro pouhých 44 osob. Všechna sedadla jsou plně polohovatelná.  Během letu se podává prvotřídní catering.

Od července 2024 se Beond stane první aerolinkou, která cestovatelům nabídne palubní zábavu skrze Apple Vision Pro (nástroj rozšířené reality).

Cestovatelé s letenkami ve vyšším tarifech „Bliss“ a „Opulence“ mohou v před lety bezplatně navštívit letištní salónky. Nejvyšší tarif „Opulence“ dokonce slibuje také vyzvednutí osobním šoférem v místě vašeho bydliště (rádius 50 km od letiště).

Destinace

Nabídka letů na Maledivy (MLE) momentálně čítá trojici linek – z Curychu (ZRH) a Mnichova (MUC) s mezipřistáním v Dubaji (DWC) + přímé lety ze saúdskoarabského Rijádu (RUH).

V blízké budoucnosti dopravce plánuje také zahájení provozu na přímých trasách z Dubaje (DWC) a Bangkoku (DMK) – samozřejmě s cílem na Maledivách. Dále se poté počítá se spojeními na Maledivy z Milána (MXP) – via Dubaj – a také Ósaky (KIX) či Soulu (ICN), která budou realizována s technickým stopoverem v Thajsku.

Kompletní přehled dostupných tras naleznete na této stránce.

Flotila

Ve flotile letecké společnosti Beond se aktuálně nachází jeden starší Airbus A319 s registrací „8Q-FBA“. V roce 2024 plánuje dopravce převzít také další letadla typu Airbus A321LR a Airbus A321XLR.

Podívejte se na kompletní informace o flotile letecké společnosti.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)