Beond

Beond

Beond (B4) je nová prémiová maledivská aerolinka, která se plánuje zaměřit na luxusní lety s cílem na Maledivách. Letecká společnost byla založena v roce 2022 a o rok později převzala své první letadlo – Airbus A319 ve speciální business úpravě pro pouhých 44 cestujících. První trojice linek spojí Maledivy (MLE) s Curychem (ZRH), Mnichovem (MUC) a Rijádem (RUH).
  • Příruční zavazadlo ano – 2 ks o max. rozměrech 56 × 40 × 25 cm & 10 kg (dohromady)
  • Občerstvení ano
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://flybeond.com/

Check-in a seating

Informace o možnostech online check-inu zatím nejsou zveřejněny. Standardní odbavení na letištní přepážce bude umožněno 3 hodiny před plánovaným časem odletu.

Letadlo dopravce nabízí 44 plně polohovatelných sedaček. Bezplatný výběr konkrétního místa zatím nabízí vyšší tarify „Bliss“ a „Opulence“.

Naše recenze

Beond vypadá na první pohled jako zajímavý projekt. Letecká společnost vyloženě cílí na movité cestovatele a přichází s produktem, který na trhu doposud není. Kvalitu služeb a pohodlí na palubě si ale zatím hodnotit netroufáme.

Po uskutečnění inauguračního letu z Mnichova (15. listopadu 2023) budeme sledovat recenze dalších cestovatelů a informace zde doplníme…

Zavazadla

Všechny tarifu obsahují bezplatnou přepravu příručních i odbavených zavazadel:
  • Delight Experience – odbavená zavazadla s hmotnostním limitem 40 kg (dohromady max. 4 ks) + příruční zavazadla á 10 kg
  • Bliss Experience – odbavená zavazadla s hmotnostním limitem 40 kg (dohromady max. 4 ks) + příruční zavazadla á 10 kg
  • Opulence Experience– odbavená zavazadla s hmotnostním limitem 60 kg (dohromady max. 4 ks) + příruční zavazadla á 15 kg

Limity pro příruční zavazadla jsou stanoveny na 56 × 40 × 25 cm a cestovatelé smí na palubě přepravit 2 ks palubních zavazadel se souhrnnou hmotností max. 10 / 15 kg.

Nákup letenek

Letenky od aerolinky Beond kupujte přímo na webových stránkách dopravce.

Kontakt

Letecká společnost Beond nemá zastoupení ve střední Evropě.

Její kanceláře naleznete v Dubaji (Spojení arabské emiráty), Malé (Maledivy) a Rijádu (Saúdská Arábie).

Aerolinku je možné kontaktovat na e-mailu: [email protected] nebo na jejích sociálních sítích: Facebook / Instagram.

Služby

Aerolinka se stylizuje do role prémiového dopravce, který cílí na náročné a movité cestovatele. Tomu samozřejmě bude odpovídat servis na palubě.

Cestovatelé se mohou těšit na lety speciálně upraveným letadlem v konfiguraci pro pouhých 44 osob. Všechna sedadla jsou plně polohovatelná.  Během letu se bude podávat prvotřídní catering.

Cestovatelé s letenkami ve vyšším tarifech „Bliss“ a „Opulence“ mohou v před lety bezplatně navštívit letištní salónky. Nejvyšší tarif „Opulence“ dokonce slibuje také vyzvednutí osobním šoférem v místě vašeho bydliště (rádius 50 km od letiště).

Destinace

Nabídka letů na Maledivy (MLE) momentálně čítá trojici linek – z Curychu (ZRH) a Mnichova (MUC) s mezipřistáním v Rijádu + přímé lety ze saúdskoarabského Rijádu (RUH).

V blízké budoucnosti dopravce plánuje také zahájení provozu na přímých trasách z Dubaje (DXB) a Hanoje (HAN) – samozřejmě s cílem na Maledivách. Dále se poté počítá se spojeními na Maledivy z Ósaky (KIX) a Soulu (ICN), která budou realizována s technickým stopoverem v Hanoji.

Kompletní přehled dostupných tras naleznete na této stránce.

Flotila

Ve flotile letecké společnosti Beond se aktuálně nachází jeden starší Airbus A319 s registrací „8Q-FBA“. V roce 2024 plánuje dopravce převzít také další letadla typu Airbus A321LR a Airbus A321XLR.

Podívejte se na kompletní informace o flotile letecké společnosti.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)