• Příruční zavazadlo jedno zavazadlo o rozměrech max. 20 x 40 x 55 cm a hmotnost 7 kg
  • Občerstvení zdarma s výjimkou Low Cost letů
  • Hodnocení
  • Oficiální web https://www.arkia.com/

Info o aerolince

Arkia, celým názvem Arkia Israel Airlines, je druhá největší izraelská aerolinie, druhá po aerolinii El Al. Založena roku 1950 jako dceřinná společnost právě aerolinie El Al. Tato letecká společnost sídlí na letišti Bena Guriona v Tel Avivu a dále operuje ze své základny na Ramonově letišti v Ejlatu. Společnost provozuje především izraelské vnitrostátní lety, na jejích křídlech se ale můžete svézt i z Evropy a do několika destinací u Středozemního moře.

Naše hodnocení

Arkia se zaměřuje především na charterové lety a dovolenkové balíčky za relaxem u moře, služby na palubě ale nijak nenadchnou. Bezpečně vás dopraví tam, kam máte namířeno, ale víc od této aerolinky nečekejte.

Zavazadla

Příruční zavazadlo o rozměrech max. 20 x 40 x 55 cm a hmotnosti 7 kg je zahrnuto v ceně letenky.

Odbavené zavazadlo o hmotnosti 23 kg je zdarma na vnitrostátních letech kromě tarifu Low Cost, zde činí poplatek za takové zavazadlo 20 NIS. Na mezinárodních letech všechna odbavená zavazadla při všech tarifech podléhají poplatku, jehož výše se odvíjí od destinace a tarifu.

Nákup letenek

Letenky společnosti Arkia nakupujte přes náš rezervační systém >>

Kontakt

Leteckou společnost můžete kontaktovat na telefonním čísle +972-3-6902210 nebo skrze emailovou adresu [email protected]

Dále je možné aerolinii kontaktovat přes WhatsApp na telefonním čísle 053-3011022, k dispozici po-čt a ne od 9 do 17 hod izraelského standardního času.

Služby

Tato letecká společnost bezplatně podává košer občerstvení na všech letech s výjimkou Low Cost letů, kde je možné se občerstvit za poplatek.

Destinace

Arkia provozuje především izraelské vnitrostátní lety, vlajkovým letem této letecké společnosti je let mezi Tel Avivem a Ejlatem. Arkia dále létá do Prahy a vybraných evropských destinací jako jsou Athény, Barcelona, Bělehrad, Bukurešť, Larnaka, Řím a další. Sezónně Arkia provozuje i lety do světových destinací jako Zanzibar nebo Seychely. Arkia byla také jednou z prvních aerolinií, které začaly provozovat dlouho zakázanou linku mezi Tel Avivem a Dubají.

Flotila

Arkia má ve své flotile letadla Airbus A321LR, Ambraer 190 a Embraer 195. Víte, jak poznat typ letadla?

 

 

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)