Získej zdarma platební kartu Revolut
7.3.2019

Získej zdarma platební kartu Revolut

Ahoj cestovateli,

jakpak platíš na cestách? Pakliže ještě nemáš svoji „Revolutku“, pak zbytečně přicházíš o peníze! A to přece nechceš! Tak si ji zdarma objednej, ideálně tady a teď…

Jedeš si užít poslední sníh a brázdit sjezdovky Alpských vrchů? Nebo naopak utíkáš před zimou do tropů? Plánuješ snad na léto pořádný road trip Evropou? Každopádně však řešíš, jak to udělat s penězi. Vyměňování “po staru” v klasických směnárnách není vždycky výhodné. Navíc se ti nechce běhat po městě a doma už máš rozsáhlou sbírku neutracených mincí z celého světa, které nikde nechtějí přijmout zpět. Platit kartou se zdá být řešením – málokdo ale ví, o kolik peněz tak přijde v podobě nevýhodných kurzů a případně i poplatků za výběr v zahraničí.

Už před pár týdny jsme tady představili Revolut. A v čem že je tak revoluční? Jedná se o virtuální banku z Velké Británie, která nemá žádné pobočky ani klasické internetové bankovnictví. Všechno najdeš v mobilní aplikaci, ke které obdržíš platební kartu. Pro nás, cestovatele, je nejdůležitější, že si Revolut za zahraniční platby neúčtuje žádné poplatky a směňuje jen za reálný, tedy ten nejvýhodnější možný kurz. Účet se dá založit ve 28 různých měnách (samozřejmě včetně české koruny), zatímco platit pak můžeš ve 150 měnách po celém světě. 

Založení i vedení účtu je zdarma. Za mobilní aplikaci také nic neplatíš a zcela bezplatný je i převod měn a výběry z bankomatů do výše 4 500 Kč měsíčně.  Musíme však upozornit na lehké znevýhodnění kurzů během víkendů, a to o 0,5 % v případě hlavních měn a 1 % pro ostatní. Fyzická platební karta stojí jednorázově 99 Kč. Po přečerpání limitu na výběry z bankomatů ti bude účtováno 2 % z vybírané částky. Tomu se ale dá vyhnout s účtem „Premium“ (výběry zdarma do 400 €) či „Metal“ (výběry zdarma do 600 €). Stojí 175 Kč resp. 300 Kč měsíčně a přináší řadu dalších výhod (cestovní pojištění, vstupy do salonků atd.)

My ze Zaleťsi všichni Revolut máme a nemůžeme si ho vynachválit. Platili jsme s ním snad už na všech kontinentech a za peníze ušetřené na kurzovném jsme si už koupili nejednu letenku. Dokonce se nám podařilo Revolut ukecat, aby poslali platební kartu zadarmo každému, kdo si ji objedná přes tento odkaz. Ušetříš tak mnohem víc než prvoplánových 99 kaček!

Tak neváhej a vyzkoušej si Revolutku zdarma. Nejenže tím nic neztratíš, ale především můžeš hodně získat!

A jak teda dále postupovat?

  • Po kliknutí na odkaz vyplň své telefonní číslo, na které ti bude hnedka zaslán link pro stáhnutí aplikace
  • V aplikaci ještě jednou napiš své telefonní číslo, zvol si heslo a zadej číselný kód, který by ti tou dobou měl přijít v další sms
  • Vyplň jméno, datum narození, adresu a svůj email
  • Pro aktivování účtu ho musíš nabít částkou alespoň 300 Kč
  • Ověř svou identitu tak, že skrze aplikaci vyfotíš svůj pas, občanku nebo řidičák a pak také připojíš selfíčko 😉
  • Platební kartu objednáš také přímo v aplikaci a rovnou si zvolíš i pin. Teď bys měl správně zaplatit 99 korun za poštovné, to ale díky našemu unikátnímu kódu nemusíš a můžeš získat kartu zcela zdarma
  • Během pár dní by ti karta měla přistát ve schránce. Ty se tak můžeš bez obav vydat na svou cestu kolem světa a sledovat radši okolní scenérie než pohyb kurzů českých bank!

Pokud se chceš o problematice placení českými kartami v zahraničí dozvědět více, přečti si náš článek. Přehledně tam shrnujeme všechna pro a proti jednotlivých způsobů plateb v cizině.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 23. 10. 2020
guest
24 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jakub

Shání ještě někdo Revolut kartu zdarma? Zde je přikládám můj odkaz:

https://www.revolut.com/en-CZ/referral/jakub4i1!metal

Zdeněk

Dobrý den, v bankomatu mi karta funguje, ale pri platbě v obchodě to píše špatný PIN. Čím to může být, děkuji.

Radka

Jak dlouho prosím trvá připsání 300Kč. Nedaří se částka převést.

Radka

Jíťa

Ahoj Radko, mělo by se to připsat během pár vteřin/minut.

Jakub

Já Revolut kombinuju s Richee účetem a kartou, tam vidím výhodu toho, že na Richee účtu mám jedno z nejlepší úročení 1,5% p.a. do 300k a přitom kurzy na Richee kartě jsou podobné Revolutu (o víkendu o fous lepší, mimo víkend o něco horší) a nově výběry z bankomatu kdekoli na světě zdarma. Tak můžu mít peníze ready na cestách a zároveň je mít rozumně (v dnešním kontextu) úročené. Zároveň jelikož Richee je subbrand Banky Creditas, tak jsou peníze pojištěné, tak zde není potenciální riziko jejich ztráty jako u nebankovních fintechů. Tu mobilní aplikaci postupně vychytávají, ale v čase se to znatelně zlepšuje a to co potřebuji, tam funguje spolehlivě. Kdyby to někoho zaujalo, teď mají i promo akci – 300 pro nově příchozího při zadání promo kódu 10045643 v průběhu založení Richeeho (www.richee.cz).

Jirka

Ahoj, mám kartu Revolut a jsem s ní nadmíru spokojen.
Novinka je, že je už v češtině a ode dneška se může na kartu nahrát i Lítačka.

Karel

Aktivoval jsem si aplikaci Revolut prostřednictvím vašich stránek, objednal jsem si kartu revolut standard, vše před 2 týdny, aplikace psala, že karta bude doručena do 23.3., ale zatím nic nedorazilo. Ani upozornění, že je na cestě. Poradíte, co s tím?

GeorGo

Ještě bych počkal, možná se to seklo někde na poště.

Jarda

Zkouším několikátý den, ale nikdy mi nepřišla úvodní smska …

GeorGo

Zkusil bych to s předvolbou +420 775 123 456 nebo 00420.

Jarda

Díky. Jejich web příliš neumožňuje hýbat s předvolbou. Uspěl jsem až přímou instalací aplikce v mobilu a průchodem prvotní registrací přímo v aplikaci. Tu jsem zatím nedokončil, ale první sms s šestimístným kódem přišla.

okolojdoucí

Ahoj, jde se standardní kartou platit na internetu a např. ji zaregistrovat na Paypal?

GeorGo

Jo, takhle nakombit to jde. U Paypalu nám to šlapalo.

Gabča

Nejde mi tam vůbec vložit telefonní číslo – nevím, kde je problém…

Petr

Jedná se o kreditní kartu nebo debetní kartu??
Díky

GeorGo

Jedná se debetní kartu.

Lucka

odkaz mi nefunguje 🙁 jsem jediná?

GeorGo
Danny

Mohu dotaz? Kartu mám a řeším drobné dilema. Stačí nabít korunami a dál jenom platit (eura, dolary převážně), tedy nemít na kartě EUR nebo USD nebo je lepší nabít korunami a vedle toho držet další konta a na ty si před platbou směnit?

GeorGo

Já to řešim tak, že si to nabiju korunama a dál neřeším, Revolut si to přebere automaticky aktuálním kurzem. Samozřejmě, pokud bys chtěl spekulovat, že EUR nebo USD půjde dolů/nahorů, můžeš si to převést a pak platit rovnou EUR/USD.

Radomír

Bankovnictví 21.století,Revolut používám běžně doma!!!! Doporučuji.

Zdenek

Jde to i kdyz uz mam u Revolutu ucet zalozen?

Antonin

Bohužel, Zdenku, získat kartu zdarma mohou jen potenciální noví klienti. 🙂

Jitka

sem tam posílají email s akcí, kdy ta karta jde získat zdarma i dodatečně

Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)