Získej zdarma platební kartu Revolut
7.3.2019

Získej zdarma platební kartu Revolut

Ahoj cestovateli,

jakpak platíš na cestách? Pakliže ještě nemáš svoji „Revolutku“, pak zbytečně přicházíš o peníze! A to přece nechceš! Tak si ji zdarma objednej, ideálně tady a teď…

Jedeš si užít poslední sníh a brázdit sjezdovky Alpských vrchů? Nebo naopak utíkáš před zimou do tropů? Plánuješ snad na léto pořádný road trip Evropou? Každopádně však řešíš, jak to udělat s penězi. Vyměňování “po staru” v klasických směnárnách není vždycky výhodné. Navíc se ti nechce běhat po městě a doma už máš rozsáhlou sbírku neutracených mincí z celého světa, které nikde nechtějí přijmout zpět. Platit kartou se zdá být řešením – málokdo ale ví, o kolik peněz tak přijde v podobě nevýhodných kurzů a případně i poplatků za výběr v zahraničí.

Už před pár týdny jsme tady představili Revolut. A v čem že je tak revoluční? Jedná se o virtuální banku z Velké Británie, která nemá žádné pobočky ani klasické internetové bankovnictví. Všechno najdeš v mobilní aplikaci, ke které obdržíš platební kartu. Pro nás, cestovatele, je nejdůležitější, že si Revolut za zahraniční platby neúčtuje žádné poplatky a směňuje jen za reálný, tedy ten nejvýhodnější možný kurz. Účet se dá založit ve 28 různých měnách (samozřejmě včetně české koruny), zatímco platit pak můžeš ve 150 měnách po celém světě. 

Založení i vedení účtu je zdarma. Za mobilní aplikaci také nic neplatíš a zcela bezplatný je i převod měn a výběry z bankomatů do výše 4 500 Kč měsíčně.  Musíme však upozornit na lehké znevýhodnění kurzů během víkendů, a to o 0,5 % v případě hlavních měn a 1 % pro ostatní. Fyzická platební karta stojí jednorázově 99 Kč. Po přečerpání limitu na výběry z bankomatů ti bude účtováno 2 % z vybírané částky. Tomu se ale dá vyhnout s účtem „Premium“ (výběry zdarma do 400 €) či „Metal“ (výběry zdarma do 600 €). Stojí 175 Kč resp. 300 Kč měsíčně a přináší řadu dalších výhod (cestovní pojištění, vstupy do salonků atd.)

My ze Zaleťsi všichni Revolut máme a nemůžeme si ho vynachválit. Platili jsme s ním snad už na všech kontinentech a za peníze ušetřené na kurzovném jsme si už koupili nejednu letenku. Dokonce se nám podařilo Revolut ukecat, aby poslali platební kartu zadarmo každému, kdo si ji objedná přes tento odkaz. Ušetříš tak mnohem víc než prvoplánových 99 kaček!

Tak neváhej a vyzkoušej si Revolutku zdarma. Nejenže tím nic neztratíš, ale především můžeš hodně získat!

A jak teda dále postupovat?

  • Po kliknutí na odkaz vyplň své telefonní číslo, na které ti bude hnedka zaslán link pro stáhnutí aplikace
  • V aplikaci ještě jednou napiš své telefonní číslo, zvol si heslo a zadej číselný kód, který by ti tou dobou měl přijít v další sms
  • Vyplň jméno, datum narození, adresu a svůj email
  • Pro aktivování účtu ho musíš nabít částkou alespoň 300 Kč
  • Ověř svou identitu tak, že skrze aplikaci vyfotíš svůj pas, občanku nebo řidičák a pak také připojíš selfíčko 😉
  • Platební kartu objednáš také přímo v aplikaci a rovnou si zvolíš i pin. Teď bys měl správně zaplatit 99 korun za poštovné, to ale díky našemu unikátnímu kódu nemusíš a můžeš získat kartu zcela zdarma
  • Během pár dní by ti karta měla přistát ve schránce. Ty se tak můžeš bez obav vydat na svou cestu kolem světa a sledovat radši okolní scenérie než pohyb kurzů českých bank!

Pokud se chceš o problematice placení českými kartami v zahraničí dozvědět více, přečti si náš článek. Přehledně tam shrnujeme všechna pro a proti jednotlivých způsobů plateb v cizině.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 23. 10. 2020
Subscribe
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)