Nová linka z Prahy na Kanárské ostrovy do Las Palmas
23.4.2021

Nová linka z Prahy na Kanárské ostrovy do Las Palmas

Servírujeme vám čerstvou novinku z pražského letiště. Na konci května vstoupí do hry nový dopravce Galistair, který bude provozovat přímé letecké spojení z Prahy na Kanárské ostrovy – konkrétně do Las Palmas na ostrově Gran Canaria. Skrze společnost FlytoCanarias si můžete zakoupit samotné letenky nebo využít nabídky kompletních balíčků, vč. transferu z letiště a ubytování. Kromě nové linky z Prahy byla oznámena i spojení z Bratislavy a Budapešti.

Letový řád z Prahy

Provoz na lince z Prahy do Las Palmas bude zahájen v neděli 30. května. Cestovatelé se mohou těšit na jednu rotaci týdně, vždy v neděli.

  • Praha – Las Palmas -> 16:00 – 20:25
  • Las Palmas – Praha -> 09:00 – 15:00

Na linku bude nasazován letoun Airbus A320 letecké společnosti Galistair se 180 místy na palubě.

Zavazadlová politika

Každý cestující může přepravit 1 ks příručního zavazadla s limitem 5kg a 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 18 kg. Přeprava sportovního vybavení bude možná od 50 €/zpáteční cesta.

Letenky

Letenky můžete již nyní zakoupit přímo na webu dopravce. Zpáteční letenka z Prahy na Kanárské ostrovy do Las Palmas vyjde na 9 512 Kč, což je prakticky srovnatelná nabídka s tou v podání tuzemského dopravce Smartwings. 

Balíčky

Na webu FlytoCanarias si můžete zakoupit i dovolenou v kompletním balíčku obsahujícím kromě zpáteční letenky také transfer z letiště a ubytování ve vybraném hotelu. Nabídka těchto balíčků zatím ještě není zveřejněna přímo na stránkách, ale můžete si o ni napsat na české zastoupení společnosti FlytoCanarias skrze tento e-mail: [email protected]

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)