Akční letenky Praha – Rovaniemi

Hledat letenky do Rovaniemi

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Finsko > Akční letenky Praha – Rovaniemi

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Rovaniemi.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Rovaniemi za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Rovaniemi?

Standardní cena letenek z Prahy do Rovaniemi se pohybuje mezi 7 000 a 10 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 6 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Rovaniemi pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Rovaniemi?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Rovaniemi je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Rovaniemi za ceny okolo 6 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Rovaniemi?

Akční letenky Praha – Rovaniemi mívá velmi zřídka v akci Finnair. Při troše štěstí a dobrých kombinacích se do Rovaniemi dostanete i s Norwegianem přes Kodaň nebo Easyjetem přes Manchester, počítejte ovšem v těchto případech s negarantovanými přestupy.

Jaká je doba letu z Prahy do Rovaniemi?

Přímé letecké spojení Praha – Rovaniemi bohužel neexistuje. Při cestě do Rovaniemi je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Rovaniemi se většinou pohybuje mezi 6 a 10 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Rovaniemi s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i k pěti hodinám..

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Rovaniemi?

Letenky z Prahy do Rovaniemi v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Rovaniemi

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Rovaniemi. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Rovaniemi

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Rovaniemi nebo kdekoliv jinde ve Finsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 10. 3. 2021

Nedávné akce do Rovaniemi

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)