Akční letenky Praha – Nantes

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Nantes.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Nantes za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Nantes?

Standardní cena letenek z Prahy do Nantes se pohybuje mezi 2 500 a 4 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně pod 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Nantes pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Nantes?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Nantes je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Nantes za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Nantes?

Akční letenky Praha – Nantes nabízí především lowcost aerolinka Volotea operující jediné přímé spojení z Prahy. Levné letenky také občas vypadnou z dílny Air France ve spolupráci s KLM nebo Lufthansou přes Frankfurt.

Jaká je doba letu z Prahy do Nantes?

Přímé letecké spojení Praha – Nantes létá v letní sezoně Volotea a let trvá něco málo přes 2 hodiny. Jinak je potřeba počítat s jedním přestupem a celkovou dobou letu okolo 5 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Nantes?

Letenky z Prahy do Nantes v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Nantes

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Nantes. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Nantes

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Nantes.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Nantes

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)