Akční letenky Praha – Lyon

Hledat letenky do Lyonu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Lyonu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Lyonu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Lyonu?

Standardní cena letenek z Prahy do Lyonu se pohybuje mezi 2 000 a 4 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 500 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Lyon pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Lyonu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Lyonu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Lyonu za ceny okolo 1 500 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Lyonu?

Akční letenky Praha – Lyon nabízí často nízkonákladová Volotea. Dobré ceny letenek mívají také Eurowings, ovšem vždy s přestupem v Düsseldorfu. Kromě letenek z Prahy mrkněte také na možnosti letenek do Lyonu z Vídně, které bývají často levnější.

Jaká je doba letu z Prahy do Lyonu?

Přímý let Praha – Lyon trvá 1 hodinu a 45 minut. Na této lince létá Volotea.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Lyonu?

Letenky z Prahy do Lyonu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Lyonu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Lyonu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Lyonu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Lyonu či kdekoliv jinde ve Francii.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Lyonu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)