Akční letenky Praha – Košice

Hledat letenky do Košic

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Slovensko > Akční letenky Praha – Košice

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Košic.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Košic za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Košic?

Standardní cena letenek z Prahy do Košic se pohybuje mezi 1 000 Kč a 3 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Košice pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Košic?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Košic je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Košic za ceny okolo jednoho tisíce korun.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Košic?

Akční letenky Praha – Košice začal v roce 2020 nabízet za cenu okolo 2000 Kč za zpátečku Ryanair. Irský dopravce nemá ne této lince konkurenci.

Jaká je doba letu z Prahy do Košic?

Přímý let Praha – Košice trvá obvykle 1 hodinu a 10 minut. V některých vyhledávačích můžete narazit i na kombinace letů s přestupem přes Varšavu, potom počítejte s dobou na cestě okolo 5 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Košic?

Letenky z Prahy do Košic v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Košic

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Košic. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Košic

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Košicích nebo kdekoliv jinde na Slovensku.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Košic

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)