Akční letenky Praha – Budapešť

Hledat letenky do Budapešti

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Maďarsko > Budapešť

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Budapešti.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Budapešti za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Budapešti?

Standardní cena letenek z Prahy do Budapešti se pohybuje mezi 2 000 a 4 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 500 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Budapešť pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Budapešti?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Budapešti je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Budapešti za ceny okolo 1 500 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Budapešti?

Akční letenky Praha – Budapešť nabízí často Ryanair, ovšem pozor na jejich velikost zavazadel.

Jaká je doba letu z Prahy do Budapešti?

Přímý let z Prahy do Budapešti trvá 1 hodinu a 15 minut. Kdybyste náhodou letěli do Budapešti přestupem, počítejte s celkovou dobou na cestě mezi 3 a 5 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Budapešti?

Letenky z Prahy do Budapešti v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Budapešti

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Budapešti. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Budapešti

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Budapešti či kdekoliv jinde v Maďarsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Budapešti

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)