Zimní Kanárské ostrovy z Berlína za parádní cenu
16.6.2020

Zimní Kanárské ostrovy z Berlína za parádní cenu

1 546

O této nabídce

Nejste milovníci zimních plískanic? Utečte za teplem do subtropického podnebného pásu. Zpáteční letenky na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Fuerteventura, pořídíte z Berlína za akčních 1 546 Kč. V rezervačním systému aerolinky Easyjet se nachází kupa termínů od listopadu 2020 po leden 2021. Odlet se uskuteční z nového berlínského letiště Brandenburg, které bude otevřeno teprve v průběhu října. V ceně letenek se nachází pouze příruční zavazadlo s limitem 56 x 45 x 25 cm, za to však bez hmotnostního omezení.

Proč letět na Kanárské ostrovy?

Kanárská Fuerteventura, drsná i něžná, je oázou v poušti civilizace a odpočinkem uprostřed zimy. V této roční době hotely zejí prázdnotou a na pláži nepotkáte ani živáčka. Vítr zesílí, ale je to teplý vítr ze Sahary. Obnažené pobřeží a drsné vlny Atlantiku vábí do chladné vody zapřísáhlé milovníky surfingu, třpytivá hladina je krásnou podívanou, zvlášť při západu slunce. Nedaleký Isla de Lobos, neboli „ostrov vlků“, dostal své jméno podle svých původních obyvatel – tuleňů středomořských alias mořských vlků. Ti už na ostrůvku bohužel nežijí, ale najdete tam přírodní bohatství v podobě vzácného ptactva, lagun a jedinečných scenérií.

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: listopad 2020 – leden 2021
 • Termíny:
  • 24. listopad – 8. prosinec za 1 732 Kč
  • 8. – 15. prosinec za 1 612 Kč
  • 8. – 22. prosinec za 1 546 Kč
  • 19. – 26. leden za 2 132 Kč

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba nikam spěchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se klasicky spolehnout na širokou nabídku ubytování na Bookingu, Hotels či AirBnB. Pokud se však po ubytku chcete rozhlédnout již nyní, mrkněte například na tento hotel Meliá s bazénem přímo u pláže za 625 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Fuerteventuru poznáte bez diskuze nejlépe se zapůjčeným autem. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

Zimní Kanárské ostrovy z Berlína za parádní cenu


Bude se hodit

easyJet

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)