Zimní Egypt: Hurghada či Marsa Alam z Berlína
4.5.2020

Zimní Egypt: Hurghada či Marsa Alam z Berlína

1 697

O této nabídce

Pro náš další letenkový tip jsme zamířili k rybníku, jehož správcem je letecká společnost easyJet. Ve vodách této britské nízkonákladovky jsme lovili již na sklonku minulého týdne, kdy se atraktivní nabídka týkala levných letenek na Kanárské ostrovy a Mallorcu. Tentokráte však zamíříme namísto jihojihozápadu na jihojihovýchod a inzerovanými cílovými destinacemi se stanou egyptská letoviska Hurghada a Marsa Alam. Zpáteční letenky z nového (dosud oficiálně neotevřeného) berlínského letiště Brandenburg pořídíme za 1 697 Kč (v případe prvně jmenované a severněji ležící destinace), resp. o stokorunu dráže (do Marsa Alam). Lety mezi Berlínem a Hurghadou budou operovány 2x týdně (úterý a sobota), zatímco lety do Marsa Alam pak jednou týdně, a to vždy v sobotu. V rezervačním systému aerolinky naleznete poměrně dostatek termínů od listopadu 2020 do dubna 2021.

Hurghada

Hurghada není jen faraonova pomsta, horko a miliony lidí! To je úchvatné Rudé moře s rybami takových druhů a barev, jaké jste doposavad nespatřili. Promenáda v přístavu lemovaná restauracemi z celého světa, jízda na velbloudech v poušti a smlouvání v každém z milionu místních obchůdků se vším, na co si vzpomenete. Ale také 450 km vzdálená a tím, co uvidíte nekonečně ohromující, Káhira. V Gíze stanete tváří v tvář Velké sfinze, budete na dotek 4560 let staré Cheopsově pyramidě, okouknete zlatou masku Tut-anch-Amona v Egyptském archeologickém muzeu a projdete Městem mrtvých. Jó a pro jistotu – trochu slivovičky sebou, nikdy nevíte, jakou bude mít faraon zrovna náladu!

Marsa Alam

Žár tropů, nekonečná poušť a pestrobarevné akvárium. Marsa Alam volá plážové povaleče i vyznavače vodních sportů na perfektní dovolenou. Zapomeňte na celý svět pod slunečníkem na zlatavém písku nebo ponořte svůj obličej pod hladinu. Najdete tam téměř nedotčený korálový ráj, drobné rybky i nádherné sasanky obývané rozkošným Nemem. Klouzejte po tyrkysovém povrchu Rudého moře na kitesurfu nebo rozrážejte jeho vlny rychle svištícím skútrem. Nechte se omámit kouzlem orientu, povečeřte s beduíny a sledujte siluety velbloudů při západu slunce.

 • Rezervujte: přímo přes stránku aerolinky
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 56 x 45 x 25 cm (bez hmotnostního limitu)
 • Dostupnost: listopad 2020 – duben 2021
 • Příkladové termíny a destinace:
  • Hurghada
   • 10. – 17. 11. za 1 697 Kč
   • 8. – 15. 12. za 1 697 Kč
   • 16. – 23. 2. za 1 697 Kč
   • 9. – 13. 3. za 1 697 Kč
  • Marsa Alam
   • 5. – 12. 12. za 1 779 Kč
   • 9. – 16. 1. za 1 779 Kč
   • 20. – 27. 2. za 2 172 Kč

Ubytování

S rezervací střechy nad hlavou není třeba nikam pospíchat. Až nadejde vhodná doba, můžete se spolehnout na širokou nabídku ubytovacích kapacit na osvědčeném Bookingu, Hotels. com či využít služeb AirBnB.

Víza

Vízová výjimka se vztahuje pouze na turistická letoviska na Sinajském poloostrově. V případě cest do Hurghady i Marsa Alam budete potřebovat turistické vízum. Z pohodlí domova si ho můžete obstarat na oficiálním vízovém portále za 25 USD (nezapomeňte si potvrzení o udělených vízech vytisknout). Alternativně vízum získáte i po příletu do Hurghady či Marsa Alam na letišti. Ceny je analogická jako online, tj. 25 USD či 25 € (platba kartou není možná) za turistické vízum opravňující vás k pobytu v zemi v maximální délce 30 dní. Před cestou si také zkontrolujte svůj cestovní pas, jehož minimální platnost musí být ještě 6 měsíců po plánovaném opuštění země.

Náhled letenky z Berlína do Hurghady 1 697 Kč

Zimní Egypt: Hurghada či Marsa Alam z Berlína

 


Bude se hodit

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)