Zářijové LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy s all inclusive
6.9.2023

Zářijové LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy s all inclusive

15 790

O této nabídce

Naplánujte si dovolenou na prosluněných Kapverdách! V nabídce cestovní kanceláře Blue Style máte možnost ulovit balíček obsahující přímé lety z Prahy (PRG) na ostrov Sal (SID) a týdenní pobyt ve 3* hotelu Murdeira Village Resort se stravováním formou all inclusive. Celý zájezd z Prahy na Kapverdské ostrovy pořídíte za parádní cenu 15 790 Kč. S rozmýšlením ale dlouho neotálejte, odlet totiž připadá již na zítřejší odpoledne.

Pokud nejste takoví střelci, že byste byli schopni na dovolenou odletět již zítra, můžete se Kapverdy vydat také v termínu od 14. do 21. září. Totožný balíček v tomto termínu vyjde na 16 590 Kč.

Vzhůru na Kapverdy

Ostrov Sal, lemovaný bělostnými písečnými plážemi, je ideální dovolenkovou destinací. Koktejl žáru tropů, pohodového života a nesčetného množství aktivit je důvodem, proč je Sal tolik oblíbený. Navštivte Černou pláž u městečka Santa Maria, hrajte si ve vlnách na surfu, windsurfu nebo kitesurfu. Jeďte na výlet do solného dolu Salinas, smočte svá těla v blahodárné koupeli. Půjčte si čtyřkolku a poznejte africkou scenérii po vlastní ose. Užijte si eco tour za mořskými želvami anebo se rovnou ponořte pod hladinu, spatřit můžete rejnoky, barevné rybičky a s trochou štěstí (anebo smůly?) i žraloky citronové.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Hotel:
  • 3* Hotel Murdeira Village Resort na ostrově SAL
   • 7. – 14. 9. za 15 790 Kč (all inclusive)
   • 14. – 21. 9. za 16 590 Kč (all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdy

Cestování na Kapverdy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou zůstává vyplnění formuláře a uhrazení vstupního poplatku (letištní bezpečnostní taxa) za cca 800 Kč. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Náhled zájezdu z Prahy na Kapverdské ostrovy za 15 790 Kč

Zářijové LM zájezdy z Prahy na Kapverdské ostrovy s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Sal (SID)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)