Zářijové Irsko aneb z Norimberku do Dublinu
25.7.2022

Zářijové Irsko aneb z Norimberku do Dublinu

1 030

O této nabídce

Ceny letenek z Prahy do Irska se v druhé polovině letošního léta pohybují kolem 3 tisíc Kč, a proto není od věci se porozhlédnout po nabídce letů z okolních letišť. Např. z bavorského Norimberku pořídíte zpáteční letenky do Dublinu za pěknou cenu 1 030 Kč (viz příkladový termín od 9. do 14. září). Další termínové kombinace na sklonku kalendářního léta nabídnou velmi podobné ceny v rozmezí 10 a 15 stokorun za zpáteční letenku. Poletíte na křídlech nízkonákladové aerolinky Ryanair.

Podmínky pro cestování

Cesta do Irska

Cestování do Irska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Irsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání krás Irska bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě. Během letošního léta je potřeba počítat s vyššími cenami pronájmu prakticky všude v Evropě. Pronájem auťáku vyjde na Irsku během září na cca 2 tisíce Kč/den, s čímž je třeba dopředu počítat.

Náhled letenky z Norimberku do Dublinu za 1 030 Kč

Zářijové Irsko aneb z Norimberku do Dublinu


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)