Zanzibar z Mnichova od 10 867 Kč
4.10.2019

Zanzibar z Mnichova

od 10 867

O této nabídce

Za teplem a za pohodou můžeš vyrazit během prvních měsíců následujícího roku třeba na Zanzibar. Letenky z Mnichova na tento kouzelný ostrov vás vyjdou od 10 867 Kč včetně odbaveného báglu.

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Super termín vychází například od 16. 3. – 26. 3. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Po příletu do Stone Townu zůstaňte alespoň jeden den v tomto největším městě na celém ostrově, porozhlédněte se po zdejších koloniálních architektonických památkách a večer zamiřte na trhy do Forodhani Gardens. Bydlo si bookněte v tomto čtyřhvězdovém Antonio Garden Hotelu se skvělým hodnocením za 619 Kč/os./noc včetně snídaně. Jednoduché zázemí vás poskytne i tento zLife Hostel za 407 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Ať již se následně přesunete na sever ostrova do Nungwi či na jeho východní pobřeží do Paje, tak nabídku bydla lovte vždy na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Ostrov Zanzibar je oficiálně součástí Tanzánie. Česká republika bohužel nemá s touto zemí bezvízový styk, a tak víza budete potřebovat. Můžete však zůstat vklidu neboť potřebné razítko do pasu získáte přímo na letišti Kisauni po vyplnění příslušných formulářů a zaplacení poplatku 50 USD.

 

Náhled letenky z Mnichova na Zanzibar za 10 867 Kč

Zanzibar z Mnichova od 10 867 Kč


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)