Levné letenky na Seychely
31.12.2019

Levné letenky na Seychely

12 476

O této nabídce

Když se dvě aerolinky perou, cestovatelé se smějí a užívají si levnějších letenek. 🙂 Cenová bitva mezi Air France a Swissem nám přináší parádní možnost, jak si pořídit levné letenky na Seychely. Zpáteční letenku z Vídně přes Paříž do Mahé pořídíte za 12 476 Kč. Cestou tam i zpět navíc s rozumnými přestupy. A kdy? Hnedka po novém roce, například s odletem 16. ledna s návratem 24. ledna Rezervuj tento termín >>

Proč letět na Seychely?

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

TIP: Chcete letět z Prahy? Mrkněte na nabídku Swissu za 13 663 Kč, termíny najdete v tomto kalendáři >>

Ubytování

Solidní ubytko nabízí Lemongrass Lodge 10 minut od pláže za 1087 Kč/os/noc, za 756 Kč/os/noc pak nejsou špatné tyhle apartmány.

Další nabídka bydla nejen na Mahé, ale i na Praslinu či La Digue hledejte na osvědčených portálech jako Booking či Hotels.com.

Víza

Pro návštěvu Seychel nepotřebují občané České republiky vízum, postačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 12 476 Kč

Levné letenky na Seychely

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)