<thrive_headline click tho-post-33169 tho-test-21>Levné letenky na Seychely</thrive_headline>
31.12.2019

Levné letenky na Seychely

12 476

O této nabídce

Když se dvě aerolinky perou, cestovatelé se smějí a užívají si levnějších letenek. 🙂 Cenová bitva mezi Air France a Swissem nám přináší parádní možnost, jak si pořídit levné letenky na Seychely. Zpáteční letenku z Vídně přes Paříž do Mahé pořídíte za 12 476 Kč. Cestou tam i zpět navíc s rozumnými přestupy. A kdy? Hnedka po novém roce, například s odletem 16. ledna s návratem 24. ledna Rezervuj tento termín >>

Proč letět na Seychely?

Seychelské ostrovy – nejkrásnější ostrovy světa. Průzračné azurové vody Indického oceánu omývají 115 neuvěřitelně nádherných ostrůvků – jeden krásnější než druhý. Jemný písek, který se vám prosype mezi prsty, pokrývá bělostné pláže střežené typickými žulovými skalkami a balvany, nad kterými se sklání majestátní palmy. Rovníkové slunce nad hlavou, tropický prales za zády a nádherné korály pod vodu doplňují k dokonalosti svou klidnou rozvážností místní staleté želvy. To jsou Seychely –  ráj, který předčí vaše sny.

TIP: Chcete letět z Prahy? Mrkněte na nabídku Swissu za 13 663 Kč, termíny najdete v tomto kalendáři >>

Ubytování

Solidní ubytko nabízí Lemongrass Lodge 10 minut od pláže za 1087 Kč/os/noc, za 756 Kč/os/noc pak nejsou špatné tyhle apartmány.

Další nabídka bydla nejen na Mahé, ale i na Praslinu či La Digue hledejte na osvědčených portálech jako Booking či Hotels.com.

Víza

Pro návštěvu Seychel nepotřebují občané České republiky vízum, postačí platný cestovní pas.

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 12 476 Kč

Levné letenky na Seychely

 


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

Air France

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)