Za nádhernými plážemi z Prahy na Seychely
14.2.2020

Za nádhernými plážemi z Prahy na Seychely

12 910

O této nabídce

Akční letenky z Prahy na Seychely jsou v poslední době „evergreenem“ Swiss Air Lines. Zpáteční letenky z Prahy na Seychely nyní pořídíte s velmi pěknou cenovkou 12 910 Kč. Za tuto cenu je dostupných pár termínů během března a dubna, které naleznete přehledně sesumírované v našem kalendáři. Přestože neexistuje vyloženě nevhodné období k výletu na Seychelské ostrovy, tak právě duben se řadí mezi nejvíce doporučované měsíce. Cestou z pražského Letiště Václava Havla vás čeká jeden přestup ve švýcarském Curychu a obdobně je tomu i během cesty zpět. Základní tarif pak obsahuje i odbavené zavazadlo, tudíž se při balení na dovolenou nemusíte nikterak omezovat.

Kolik ze 115 ostrovů během návštěvy Seychel navštívíte? Prozkoumáte Praslin a jeho největší poklad – panenský deštný prales Vallée del Mai s milionem těch nejbarevnějších ptáků? Či dáte přednost odpočinku ve vlnách oslnivě tyrkysového oceánu v zátoce Anse Cocos na ostrově La Digue? Rozhodně však nevynechejte ani Curieuse – přírodní rezervaci, kde lze pohlédnout do očí želvám obrovským. Přitahuje vás dobrodružství? Pak vyplujte na tajemný a divoký Silhouette – ostrov, který kdysi sloužil jako útočiště pirátů? A rozhodnete-li se zakotvit v úchvatné mořské rezervaci Port Launay, vaše romantická duše dostane co proto! Jedno je jisté, ať už se na Seychelách vydáte jakýmkoli směrem, nebudete litovat!

Ubytování

Seychely sice mají auru luxusní destinace, ovšem na ostrovech naleznete i ubytování za „rozumné ceny“. Třeba jako tento hotel Diamond Plaza na Praslinu za 1 064 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tyto skvěle hodnocené apartmány Kanasuk na Mahé za 914 Kč/os./noc. Další nabídky bydla na populárních Seychelských ostrovech hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Víza

Pro návštěvu souostroví Seychely nejsou povinni občané České republiky disponovat vízem. Postačíte si s platným cestovním pasem.

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 12 910 Kč

Za nádhernými plážemi z Prahy na Seychely

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)