Z Vídně na Mallorcu za pár stovek
4.2.2020

Z Vídně na Mallorcu za pár stovek

496

O této nabídce

Superlevné letenky na Mallorcu jsou zase v kurzu. Irský nízkonákladový dopravce Ryanair, na inzerované lince převlečen na aerolinku Lauda, nabízí zpáteční letenky z Vídně na Mallorcu od 496 Kč. Za stokorunové částky je pak dostupných několik dalších termínů během března a dubna. Povětšinou se jedná o týdenní rotace s odlety a návraty uprostřed týdne. Na koupačku to ještě v březnu či dubnu rozhodně nebude, ale vzhledem k teplotám vzduchu, které v tomto období oscilují kolem 20 °C, je právě jaro ideálním obdobím pro poznávání přírodních krás ostrova a podniknutí lehkých treků.

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí. S příchodem ledna pak růžově rozkvetou jemné mandlovníky a celá Mallorca se promění v zahradu plnou voňavých květin a pomerančovníků.

 • Rezervujte: přímo přes stránky  Ryanairu
 • Zavazadla:1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – květen 2020
 • Termíny:
  • 17. – 20. 3. za 879 Kč (úterý – pátek)
  • 31. 3. – 7. 4. za 496 Kč (úterý – úterý)
  • 14. 4. – 21. 4. za 635 Kč (úterý – úterý)
  • 22. – 29. 4. za 635 Kč (středa – středa)
  • 28. 4. – 5. 5. za 878 Kč (úterý – úterý)

Ubytování

Výlet na Mallorcu mimo hlavní sezonu slibuje i nižší náklady spojené s ubytováním ve srovnání s letními měsíci. V hlavním městě ostrova, Palma de Mallorca, se ubytujte v tomto tříhvězdovém Hotelu Amic Horizonte za 757 Kč/os./noc. Pokud pak plánujete celý výlet pojmout maximálně lowcostově, mělo by vám stačit lůžko ve sdíleném pokoji na adrese tohoto oblíbeného Palma Port Hostelu za 445 Kč/os./noc. Nabídka dalších možností na vás tradičně čeká na Bookingu a AirBnB.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem pro poznávání ostrova Mallorca bude dvoustopé vozidlo. Mrkněte se do naší autopůjčovny a bookněte si svůj vůz již nyní v návaznosti na letenky. Jedinci punkovější nátury pak mohou káru využít i jako místo k nocování.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 496 Kč

Z Vídně na Mallorcu za pár stovek

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)