Z Vídně na jih Portugalska do Fara během zimy
23.12.2022

Z Vídně na jih Portugalska do Fara během zimy

1 113

O této nabídce

Vydejte se v lednu či první polovině února za slunečními paprsky a oceánem na jih Portugalska do regionu Algarve. V rezervačním systému aerolinky Ryanair aktuálně ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Fara za 1 113 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v polovině ledna, kdy se lze do Portugalska vydat klidně jen na prodloužený víkend od soboty do úterka. Ceny dalších termínů se pohybují kolem 15 stokorun (primárně týdenní pobyty od úterý do úterý), což se stále krásná nabídka.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do pevninského Portugalska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na jih Portugalska do Fara

Okuste pohodový jižanský život v jižním Portugalsku. Se zimními měsíci poklesne teplota a kštici vám rozčepýří chladný vánek. Život ve městě i na venkově se zpomalí, davy odejdou a zůstanete jen vy, krásná pobřežní scenérie a vůně výborného jídla. Procházejte se krajinou, vysedávejte na terásce se sklenkou červeného vína. Zahrajte si s přáteli golf a jeďte poznávat starobylé vesničky ve vnitrozemí. Zapomeňte na čas a počkejte až do jara, kdy se vzduch rozvoní sladkým parfémem mandlovníků, nádherně doplňujícím chuť žloutkového pastel de nata.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na jihu Portugalska se vašim užitečným parťákem stane vlastní automobil. Nenechte nic náhodě a vyzvedněte si auťák přímo na letišti po příletu. Nabídku dostupných vozů naleznete v naší autopůjčovně. 

Náhled letenky z Vídně do Fara za 1 113 Kč

Z Vídně na jih Portugalska do Fara během zimy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)