Z Vídně do Tokia nejen za kvetoucími sakurami
7.2.2020

Z Vídně do Tokia nejen za kvetoucími sakurami

11 971

O této nabídce

Prémiová aerolinka Qatar Airways láká cestovatele k výletu do Tokia. Zpáteční letenky z Vídně do japonské metropole jsou dostupné za pěknou cenu 11 971 Kč. Vybírat lze z termínů od února do června letošního roku, přičemž největší výběr se nabízí během května a června. Nicméně několik termínů ulovíte i na březen – ten příkladový od 16. do 31. března dokonce dává šanci na stihnutí rozkvětu sakur (stav aktuální předpovědi můžete sledovat na této stránce).  Tamtéž mj. naleznete seznam doporučených „spotů“ pro milovníky květeny.

Proslulé Tokio se noří ze záře neonů podél břehů řeky Sumida a zálivu Tichého oceánu. Je městem jako žádné jiné. Japonský minimalismus se zde rozbíjí chaosem, nekončícími davy lidí a ruchem. Čtvrti Šibuja a Šindžuku ukazují supermoderní metropoli tak, jak ji známe z televize a internetu. Změť vysokánských mrakodrapů s barevně blikajícími nápisy, jež neumíme nikdo číst. Zvuk karaoke vycházející z barů, šílené herny pachinko a love hotely. Tokio má ale i svou klidnou tvář, dorůžova zbarvenou kvetoucími sakurami. Zahrady Ueno jsou kropené jezírky a dechberoucími svatyněmi, ozvěnu starých časů můžete zaslechnout v buddhistickém chrámu Sensō-ji a čtvrti Asakusa. Poznejte srdce Japonska, země vycházejícího slunce.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 30 kg + příruční
  • Dostupnost: únor – červen 2020 (s výjimkou dubna)
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Během pobytu v Tokiu se ubytujte v tomto jednoduchém Oak Hostelu Zen nedaleko stanice metra za 555 Kč/os./noc. Centrálnější polohu i větší pohodlí nabídne tento skvěle hodnocený tříhvězdový Hotel Felice Akasaka za 1 141 Kč/os./noc. Další možnosti bydla nejen v Tokiu hledejte tradičně na Bookingu či AirBnB.

 

Náhled letenky z Vídně do Tokia za 11 971 Kč

Z Vídně do Tokia nejen za kvetoucími sakurami

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)