Z Vídně do Rumunska: na Silvestra i lednové víkendy
30.11.2022

Z Vídně do Rumunska: na Silvestra i lednové víkendy

504

O této nabídce

Nechcete slavit příchod nového roku v české kotlině a nevadí vám výběr netradiční destinace? Tak si na křídlech aerolinky Ryanair zaleťte do Rumunska a tamějšího města Sibiu. Zpáteční letenky z Vídně akorát na silvestrovskou oslavu pořídíte za pětistovku. Případně se do rumunského města Sibiu ve známé oblasti Transylvánie můžete vydat na kterýkoliv lednový víkend. Odlety z Vídně připadají na páteční podvečer a návraty tamtéž na nedělní odpoledne.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Transylvánie

Budí zvědavost, strach i úžas zároveň! Transylvánie vás bude fascinovat. Při návštěvě hradu Bran, který ve slavném románu obýval hrabě Drákula. Překrásným zámkem Peleş s posuvným stropem odkrývajícím hvězdnou oblohu. Sighişoarou – jedinečným sídlem zapsaným v UNESCO, kde se před staletími zastavil čas. Touláním mezi dřevěnými větrnými mlýny ve skanzenu kousek od Sibiu – klenotu mezi Transylvánskými městy. Opevněným kostelem v Saschizu. Výhledem, co se nikdy neokouká, cestou k ledovcovému jezeru Bâlea. Překvapenými výrazy místních na návsi v Apoldu, kde by turistu pohledali. A úchvatnou, nedotčenou přírodou střeženou hladovými vlky a medvědy! Svou nespoutaností, která dříve či později dostane každého dobrodruha!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Sibiu za 504 Kč

Z Vídně do Rumunska: na Silvestra i lednové víkendy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)