Z Prahy na prodloužený víkend do italských Benátek
21.9.2020

Z Prahy na prodloužený víkend do italských Benátek

778

O této nabídce

Doslova za pár stovek korun můžete z Prahy během podzimu vyrazit do italských Benátek. V rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte levné zpáteční letenky z Prahy do Benátek na prodloužené víkendy v listopadu za 778 Kč. Odlet v pátek odpoledne a návrat v neděli večer slibují maximální využití volných víkendových dní v Benátkách, které si letos (stejně jako prakticky veškerá turisticky exponovaná místa) můžete užít bez davů turistů. A pro případ změny epidemiologické situace či zpřísnění cestovních restrikcí přijde vhod flexibilita letenek, kterou nyní Ryanair nabízí.

Ryanair prodloužil období, během něhož neúčtuje poplatek za změnu letenky, i na říjen a listopad. V případě jakýchkoliv cestovních komplikací, tak můžete letenku (až 7 dní před odletem) zdarma změnit – termín (až do března 2021) i destinaci. Doplácet budete jen případný rozdíl v ceně.

Benátky, Benátky

Ach ty romantické Benátky! Poseté historickými paláci, protkané kanály a po třpytivé hladině jejich vod klouzají typické gondoly. Benátské kouzlo vás svádí už jen při pomyšlení na to město, ale jakmile tam poprvé vkročíte, stejně neuvěříte vlastním očím. Zapomeňte na cokoli co má kola, malebnými uličkami se procházejte pěšky nebo plujte na palubě gondoly či vaporetta. Navštivte náměstí svatého Marka, žasněte nad jeho bazilikou a slavnou věží Torre dell’Orologio. Vyjděte na téměř stometrovou Campanile a nechte se omámit výhledem nad taškami střech. Zvlášť působivý je v době, kdy slunce jde spát a město se celé rozzáří díky spoustě lamp.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2020
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 8. 11. za 943 Kč
  • 13. – 16. 11. za 778 Kč
  • 20. – 22. 11. za 778 Kč
  • 27. – 29. 11. za 778 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Benátkách se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 778 Kč

Z Prahy na prodloužený víkend do italských Benátek


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)