Z Prahy na Madeiru s TAPem
31.8.2021

Z Prahy na Madeiru s TAPem

4 634

O této nabídce

Na pár dní či na týden můžete vyrazit s TAPem na ostrov věčného jara – Madeiru. Zpáteční letenku z Prahy pořídíte za 4643 Kč, cestou tam i zpět je přestup v Lisabonu. Termínů je hromada – od listopadu do dubna kromě Vánoc. Zaleťte si tam například s odletem 19. ledna s návratem 27. ledna. Rezervuj příklad >> A pokud byste chtěli, můžete se cestou tam či zpět v Lisabonu na den dva zastavit.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:  2 příruční, 55 x 40 x 20 (8 kg)a malé 40 x 30 x 15 cm (2 kg) 23 kg k odbavení +1000 Kč
  • Dostupnost: listopad 2021 – duben 2022
  • Termíny:

Ubytování na Madeiře

V lednu vychází na fajnových 410 Kč/os/noc tohle jednoduché ubytování s výhledem na oceán.

Proč letět na Madeiru

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

Náhled letenky za 4634 Kč z Prahy na Madeiru

Z Prahy na Madeiru s TAPem

 


Bude se hodit

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)