Z Prahy na Island: akční letenky s aerolinkou Play
25.1.2023

Z Prahy na Island: akční letenky s aerolinkou Play

3 788

O této nabídce

Levnější letenky na přímé lince z Prahy na Island, než nyní nabízí severská nízkonákladová letecká společnost Play, pravděpodobně během letošního roku ulovit nepůjde. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Reykjavíku začínají na 3 788 Kč. Nejlevněji vychází terminy na konci letní sezony v září a říjnu. Za ceny lehce převyšující hladinu 4 tisíc Kč pořídíte letenky na vybrané termíny v květnu či červnu. Zajímavé jsou také některé srpnové termíny, v nichž letenky vyjdou na cca 5 tisícovek.

Základní tarif u lowcostového dopravce zahrnuje pouze přepravu malého příručního zavazadla. Větší příručák á 55 × 45 × 25 cm vyjde v balíčku s přednostním nástupem do letadla od 548 Kč/směr. Ani ceny odbavených zavazadel nejsou v porovnání s jinými aerolinky vysoké – odbavené zavazadlo á 20 kg znamená příplatek od 689 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Prahy na Island za 3 788 Kč

Z Prahy na Island: akční letenky s aerolinkou Play


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)