Z Prahy k Baltskému moři na nové lince do Gdaňsku
13.2.2023

Z Prahy k Baltskému moři na nové lince do Gdaňsku

1 367

O této nabídce

Zahájení provozu na nové přímé lince z Prahy do Gdaňsku se blíží. Služby nízkonákladové aerolinky Ryanairu budou moci cestovatelé na této trase poprvé využít již ve středu 29. března. Do zajímavých cenových hladin se začínají dostávat také letenky v jarních termínech. Linka bude dopravcem operována 2× týdně – lety jsou v letovém řádu vypsány na středeční a sobotní večery. Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Gdaňsku pořídíte v rezervačním systému za 1 367 Kč, a to v termínu od 10. do 13. května. Za ceny lehce nad hranicí dvou tisíc korun se k Baltskému moři na sever Polska můžete vydat také přes velikonoční svátky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru k Baltskému moři do Gdaňsku

Překrásný Gdaňsk je jedním z nejstarších měst Polska a zároveň jedním z trojlístku známého jako Trojměstí. Dává na odiv svou předválečnou architekturu a zdobnost kostelů, kostel Panny Marie se svými mohutnými zdmi sahajícími až do nebes je nazýván korunou celého Gdaňsku. Druhým z trojice měst jsou lázeňské Sopoty, pobřežní městečko s půl kilometru dlouhým molem, nabízejícím příjemné procházky na slaném mořském vzduchu. Třetí, Gdyně, je proslulá svou sbírkou muzeí a kulturními akcemi, ale i výbornými restauracemi, bary a jazz a blues milujícím nočním životem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Gdaňsku za 1 367 Kč

Z Prahy k Baltskému moři na nové lince do Gdaňsku


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)