Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy v září a říjnu
24.8.2022

Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy v září a říjnu

2 165

O této nabídce

Zrušení linky Ryanairu z Prahy na stockholmské letiště Skavsta znamenalo konec letenek z Prahy do Stockholmu za stokorunové částky. Aktuálně na trase mezi oběma hlavními městy působí dva dopravci – Eurowings a Norwegian. A právě u druhého zmiňovaného se po nějaké době objevily opět letenky za příjemnou cenu. Zpáteční letenky z Prahy do Stockholmu pořídíte v rezervačním systému dopravce za 2 165 Kč. Létá se 4× týdně (pondělí, čtvrtek, pátek a neděle). Vydejte se proto do Stockholmu na některý z podzimních prodloužených víkendů (čtvrtek/pátek – neděle).

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky Norwegian
 • Zavazadla: příruční zavazadlo (max. rozměry 38 × 30 × 20 cm)
 • Dostupnost: září & říjen 2022
 • Příkladové termíny:
  • 22. – 25. 9. za 2 421 Kč
  • 29. 9. – 2. 10. za 2 421 Kč
  • 7. – 9. 10. za 2 421 Kč
  • 13. – 16. 10. za 2 165 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Stockholmu

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 2 165 Kč

Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy v září a říjnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Norwegian

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)