Z Prahy do prosluněné Málagy během srpna a září
13.8.2020

Z Prahy do prosluněné Málagy během srpna a září

1 713

O této nabídce

Po zavedení cestovních restrikcí pro české občany cestujících do Řecka se seznam evropských zemí, do nichž můžete ještě během srpna bezproblémově vyrazit za letní koupačkou, opět ztenčil. V případě cest do Španělska si vystačíte s vyplněním elektronického sanitárního formuláře, který vám vygeneruje QR kód a ten předložíte po příletu. Využijte proto lákavých letenek tuzemské letecké společnosti Smartwings z Prahy do Málagy ležící na samém jihu Španělska za 1 713 Kč. Termíny v druhé polovině srpna a během září naleznete přehledně sesumírované v našem kalendáři. Z Prahy do Málagy můžete vyrazit již přesně za týden, a to na týden (termín 20. – 27. srpna).

Proč do Málagy?

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se nejen v Malaze můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá.

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 713 Kč

Z Prahy do prosluněné Málagy během srpna a září


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)